ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Mi Watch Lite vs. Redmi Watch

Xiaomi Mi Watch Lite oficjalnie – smartwatch dla tych, którzy nie chcą wydawać zbyt dużo

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Xiaomi to bardzo popularna firma, która ma w swoim portfolio naprawdę wiele typów urządzeń. Wśród nich są także smartwatche, a tak się składa, że dziś producent wydał na świat nowy model. Mowa o Xiaomi Mi Watch Lite, czyli zegarku bazującym na pokazanym w zeszłym miesiącu Redmi Watch. Przyjrzyjmy się mu!

Premiera Xiaomi Mi Watch Lite

Premiera Xiaomi Mi Watch Lite

Xiaomi Mi Watch Lite wygląda w zasadzie identycznie, jak Redmi Watch. Zegarek wyróżnia 1,4-calowy ekran LCD, który rzecz jasna można obsługiwać dotykiem. Fani możliwości personalizacji z pewnością poczują się jak w domu, bo smartwatch oferuje aż 120 różnych tarcz do wyboru. Ponadto sprzęt wyróżnia funkcja automatycznego liczenia kroków i garść trybów sportowych, w których skład wchodzą m.in. następujące aktywności: bieganie na zewnątrz, jeżdżenie na rowerze na zewnątrz, jeżdżenie na rowerze w pomieszczeniu, bieżnia, pływanie na otwartym akwenie, pływanie w basenie, krykiet, trekking, bieg w terenie i chodzenie.

Zobacz także: Xiaomi także chce mieć rozwijany wyświetlacz, a nawet dwa

Jakby tego było mało, Xiaomi Mi Watch Lite zapewnia GPS (w przeciwieństwie do Redmi Watch), monitorowanie snu i tętna, a także powiadomienia z aplikacji i o połączeniach przychodzących oraz SMS-ach. Całość napędza bateria o pojemności 230 mAh, która według Xiaomi ma zapewnić nawet do 9 dni pracy na jednym ładowaniu. A skoro o ładowaniu mowa, to sprzęt można napełnić od 0 do 100% w dwie godziny.

Cena Xiaomi Mi Watch Lite

Xiaomi Mi Watch Lite będzie oferowany w trzech kolorach obudowy i pięciu silikonowych pasków. Niestety Chińczycy nie podali jeszcze ceny swojego najnowszego produktu, ale biorąc pod uwagę fakt, że Redmi Watch kosztuje 299 juanów (ok. 170 złotych), możemy się spodziewać, że Mi Watch Lite zostanie wyceniony podobnie. Co sądzicie o tym smartwatchu? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy