Świąteczne odliczanie w AppGallery to nowa, świąteczna promocja, która może się bardzo opłacić. Szczególnie tym, którzy są użytkownikami systemu Huawei Mobile Services, czyli HMS. Nagrody przygotowane przez Huawei są zaskakująco wartościowe, ponieważ w nasze ręce może wpaść nowy Huawei MateBook X czy dron DJI Mini. Można także dostać voucher do Allegro o wartości 100 złotych.

Świąteczne odliczanie w AppGallery

Świąteczne Odliczanie w AppGallery

Kalendarze adwentowe to bardzo popularna forma zachęcania użytkowników do aktywności. Świąteczne odliczanie w AppGallery także przybrało taką właśnie formę i choć dziś jest już 4 grudnia, to do końca zabawy pozostało jeszcze sporo czasu. A to oznacza, że można jeszcze wygrać. Jakie są zasady uczestnictwa? Każdego dnia trzeba otworzyć specjalne okienko na stronie w AppGallery, a także pobrać trzy z wybranych aplikacji. Dopiero po ich pobraniu okienko stanie się aktywne i wypadną z niego specjalne kupony do aplikacji lub „kroki”. I to właśnie te ostatnie mogą nam pomóc w dostaniu laptopa lub drona.

Jeżeli uzbieramy siedem takich „kroków”, to dostaniem kartę podarunkową do Allegro o wartości 100 złotych. Za osiem „kroków” w nasze ręce trafić ma dron DJI mini, a za dziewięć „kroków” laptop Huawei MateBook X. W przyznawaniu nagród ma obowiązywać zasada, kto pierwszy, ten lepszy, czyli lepiej zacząć wcześniej, niż później. Warto także dodać, że liczba nagród jest ograniczona. Voucherów do Allegro jest 4 tysiące, dronów przygotowano 10, a laptopów zaledwie 5. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby „kroków” należy wypełnić formularz i mieć nadzieję, że nikt nas już nie uprzedził. Jeden użytkownik może odebrać tylko jedną nagrodę.

Zobacz też: Recenzja Huawei Sound – jak sprawuje się nowy głośnik?

Po odblokowaniu okienka w kalendarzu mogą „wypadać” także specjalne kupony. Wśród nich także trafi się sporo wartościowych bonusów.

  • 6-miesięczny dostęp do aplikacji TIDAL;
  • 2 miesiące darmowego korzystania z serwisu FilmBox w aplikacji Huawei Filmy;
  • kupony o wartości 10 zł na przejazdy w aplikacji Bolt;
  • 60 dni bezpłatnego, nielimitowanego dostępu do Kolekcji w aplikacji Audioteka;
  • 3-miesięczna, darmowa subskrypcja (pakiet Starter PLUS) w aplikacji WP Pilot;
  • 6 miesięcy darmowej subskrypcji Tinder Plus.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.