ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Supernet Video T-Mobile

T-Mobile rozdaje karty podarunkowe do Media Expert i doładowania – jak je zdobyć?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

T-Mobile ogłosiło dziś konkurs dla swoich klientów, w którym rozdaje karty podarunkowe do sklepu Media Expert oraz doładowania. W zabawie mogą wziąć udział osoby, które posiadają ofertę na kartę lub typu MIX u magentowego operatora, a także te korzystające z Heyah na kartę. Nagroda główna to karta o wartości aż 20 tysięcy złotych.

T-Mobile rozdaje karty podarunkowe i doładowania – co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Żeby wziąć udział w konkursie, należy spełnić dwa warunki. Pierwszy polega na doładowaniu swojego konta za min. 30 zł poprzez stronę internetową banku, witrynę doladowania-t-mobile.pl lub na doladuj.heyah.pl. Gdy już to zrobimy, musimy wypełnić formularz na stronie konkursowej i wykonać zadanie, którego polecenie brzmi następująco: Opisz swoje sportowe emocje z T-Mobile.

Co można wygrać w konkursie? Nagrodami są m.in. karty podarunkowe do sklepu Media Expert:

  • 1 x 20 000 PLN
  • 2 x 15 000 PLN
  • 3 x 10 000 PLN
  • 5 x 5 000 PLN
  • 10 x 1 000 PLN
  • 100 x 500 PLN

Pulę nagród uzupełnia 500 doładowań na kwotę 50 zł w sieci T-Mobile. Zabawa potrwa do 31 stycznia 2021, więc jest jeszcze sporo czasu, by zastanowić się nad tym, jak wykonać zadanie konkursowe.

Czytaj także: Smartwatche w T-Mobile ze zniżką 300 zł – w ofercie Apple, Samsung, Huawei i Oppo

Przypomnijmy – T-Mobile jest sponsorem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, dlatego wiele konkursów i zabaw przygotowanych przez operatora dla klientów ma związek ze sportem.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy