Smartwatche w T-Mobile będzie można kupić teraz ze zniżką w wysokości 300 złotych. Sama oferta jest jednak ograniczona czasowo i nie każdy będzie mógł z niej skorzystać. Mimo wszystko warto się nią zainteresować, ponieważ w ofercie znalazły się urządzenia od Samsunga, Apple, Huawei oraz Oppo. Jakie są warunki promocji i kto może z niej skorzystać?

Smartwatche w T-Mobile – promocja na Święta

Smartwatche w T-Mobile – promocja na Święta
Fot. T-mobile

T-Mobile wystartowało ze swoją nową promocją na Święta Bożego Narodzenia, która potrwa trochę dłużej, bo do końca grudnia. Jednak nie są to niestety smartwatche, które można kupić w „wolnej sprzedaży”. Promocja dotyczy bowiem osób, które w okresie od 1 do 31 grudnia 2020 roku, zdecydują się wybrać ofertę z abonamentem oraz smartfonem. Dotyczy to ofert abonamentowych w taryfach S,M oraz L (nowi i obecni klienci). Jeżeli więc ktoś właśnie szukał dla siebie abonamentu w T-Mobile oraz telefonu, to teraz ma okazję dobrać do tego także smartwatch bez abonamentu i w 24 ratach za 0 procent. Które smartwatche w T-Mobile są do wyboru? Tak prezentuje się ich lista wraz z nowymi cenami.

  • Apple Watch SE 40 mm – 1079 złotych
  • Apple Watch SE 44 mm – 1209 złotych
  • Apple Watch S6 40 mm – 1699 złotych
  • Apple Watch S6 44 mm – 1799 złotych
  • Samsung Galaxy Watch Active – 699 złotych
  • Samsung Galaxy Watch Active2 – 849 złotych
  • Samsung Galaxy Watch3 45 mm – 1599 złotych
  • Huawei Watch GT 2 42/46 mm – 499 złotych
  • Oppo Watch 46 mm – 899 złotych

Zobacz też: Amazfit Pop Pro oficjalnie zadebiutował – co oferuje?

Szkoda, że T-Mobile nie zdecydowało się na takie przeceny bez konieczności wchodzenia w abonament i to razem z telefonem. Jest to więc oferta, która nie trafi do wszystkich, a szkoda, bo ceny są naprawdę zachęcające. Szczególnie nowy Oppo Watch wygląda ciekawie, ponieważ mówimy tutaj o wersji z NFC oraz Wear OS na pokładzie. Także ostatni Samsung Galaxy Watch3 doczekał się miłej przeceny, więc warto wziąć go pod uwagę, jeżeli szukamy nowoczesnego smartwatcha. Na stronie T-Mobile możecie wybierać smartwatche oraz zapoznać się z ofertami na abonamenty i telefony.

Źródło: T-Mobile informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.