Gadżety są nieodłącznym elementem kampanii marketingowych. Ostatnio najwięcej gadżetów nawiązuje do nadchodzącego Cyberpunka 2077. Poza standardowymi kubkami i koszulkami pojawiły się nawet skarpety oraz puzzle. Jak się okazuje, osoby odpowiedzialne za promocję innych gier także nie śpią. Właśnie na rynku pojawiła się szczoteczka do zębów dedykowana fanom serii Call Of Duty. Część zysków ze sprzedaży ma wesprzeć szczytny cel.

Szczoteczka do zębów z motywem Call Of Duty prezentuje się bardzo ciekawie

Szczoteczka została stworzona przez firmę BURST. Specjalizuje się ona w produkcji przeróżnych wyrobów do higieny jamy ustnej. Pozwala to sądzić, że Call Of Duty Burst Sonic Toothbrush nie ma za zadanie, tylko promować świetną serię gier, ale będzie faktycznie użyteczna. Do sprzedaży trafiły dwie edycje – standardowa oraz ultimate. Pierwsza jest dość uboga. W pudełku znajdziemy jedynie szczoteczkę wraz z ładowarką. Cena wynosi 99,99 $. Wersja ultimate jest znacznie bogatsza. Do klienta trafi nie tylko szczoteczka i ładowarka, ale także etui oraz czapka z daszkiem. Miłym dodatkiem jest też obecność pasty i nici dentystycznej. Za taki zestaw fani muszą zapłacić lekko ponad 160 $. Obecnie na stronie producenta droższy zestaw można kupić w obniżonej cenie (129,99 $), lecz nie wiadomo jak długo potrwa ta promocja. Warto mieć na uwadze, że są to zestawy „Limited Edition”. Oznacza to ograniczoną liczbę sztuk.

Zobacz także: Call of Duty: Black Ops Cold War – wszystko, co musisz wiedzieć o grze

Co ciekawe nie wszystkie pieniądze trafiają do firmy BURST. Producent zapewnia, że 20% trafia do fundacji The Call of Duty Endowment utworzonej przez Activision Blizzard. Zajmuje się ona pomocą weteranom nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Wielkiej Brytanii. Niestety w chwili obecnej szczoteczkę (bezpośrednio od producenta) mogą zamawiać tylko mieszkańcy USA. Potencjalnym klientom z innych krajów niestety pozostaje tylko liczyć na to, że jakiś egzemplarz pojawi się w serwisie aukcyjnym oferującym dostawę poza granice Stanów Zjednoczonych.

Źródło: BURST, Twitter, GameSpot

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.