ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Darmowy webinar dla ISV od T-Systems – dowiedz się, jak wyskalować swój biznes w chmurze

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Darmowy webinar dla ISV odbędzie się już w ten czwartek, a skorzystać mogą z niego wszyscy zainteresowani przeniesieniem oraz rozwojem swojego biznesu w chmurze Microsoft Azure. Wykorzystanie technologii chmurowej od Microsoft daje mniejszym firmom programistycznym większe szanse w starciu z gigantami rynku. Taki darmowy webinar może być więc doskonałą okazją do tego, by rozwinąć swój biznes i wynieść go na zupełnie inny poziom.

Darmowy webinar dla ISV od T-Systems

W najbliższy czwartek, czyli 3 grudnia, odbędzie się darmowy webinar dla ISV, który organizowany jest przez T-Systems. Spotkanie potrwa około półtorej godziny, a zacznie się równo w samo południe, czyli o 12.00. Dobrze wiemy, że technologia, którą określa się mianem chmurowej, jest stale rozwijana. Widzimy to na każdym kroku i coraz częściej z tego korzystamy w codziennym życiu. Jednak prowadząc biznes, przejście na coś takiego może być problematyczne. Szczególnie dla tych, którzy są nowi w temacie migracji danych czy zarządzaniu samą chmurą.

Webinar „Wyskaluj swój biznes w chmurze” może być idealną okazją do tego, by nauczyć się, jak to robić. Poprowadzą go Piotr Zmudziński oraz Robert Niczyporuk, którzy zaprezentują, jak nakreślić kompleksową strategię cyfrową takiego procesu. Podczas samego webinaru ma być także mówione o Trójkącie transformacji cyfrowej. Mowa tutaj o zakresie migracji do chmury, usługach Microsoft Azure oraz strategii Go-To-Market.

Zobacz też: The Hack Summit coraz bliżej – co ciekawego usłyszymy na konferencji?

Samo przejście na technologię chmurową może mocno przyczynić się do wzrostów w biznesie. Według badań przeprowadzonych przez IDC1 korzystanie z oprogramowania Microsoft Azure pozwala dostawcom oprogramowania na skrócenie czasu tworzenia nowych aplikacji o 63 procent. Przyśpiesza to także etap wdrażania klientów o 75 procent, a może zmniejszać koszty pozyskania klientów o aż 76 procent. Warto dowiedzieć się, jaki jest najlepszy sposób dla firmy programistycznej na przejście do chmury. Wystarczy zapisać się na udział w darmowym webinarze.

Źródło: T-Systems

Sprawdź najnowsze wpisy