LG G4 doczeka się większego brata?

Newsy

lg g4 przod

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Na targach MWC LG nie zaprezentowało swojego nowego flagowca, a jedynie 4 smartfony z segmentu najsłabszych oraz średnich pod względem specyfikacji urządzeń. W ciągu kilku najbliższych tygodni powinniśmy oficjalnie ujrzeć nowego LG G4. Co ciekawe podczas targów CEO koreańskiego producenta oświadczył, że w tym roku planuje wydać jeszcze jeden smartfon o lepszej specyfikacji niż tegoroczny flagowiec.

 

Potwierdzenie jego słów możemy zauważyć już teraz. W koreańskim urzędzie patentowym LG zastrzegło nazwę „G Note” natomiast w Komisji Łączności FCC pojawiła się dokumentacja nowego urzędzenia LG o nazwie kodowej LS770. Niestety na jego temat wiadomo niewiele. Będzie posiadać ekran o przekątnej 5.8 cala, baterię 3000 mAh oraz łączność LTE. Nie wiadomo jednak czy to nowy produkt LG.

 

Ostatni phablet koreańskiego producenta został zaprezentowany w ubiegłym roku, jednak producent stwierdził, że dwa urządzenia o podobnej specyfikacji oraz niewielkiej różnicy w wielkości ekranu przeszkadzają sobie w podbijaniu rynku. Wygląda jednak na to, że rynek potrzebuje urządzenia o topowej specyfikacji, z większym ekranem oraz dedykowanym rysikiem. Potrzeby biznesu są bardzo duże a klienci korporacyjni posiadają zasobne portfele.

 

Nowe urządzenie może nosić nazwę G Note bądź G4 Note. Widać tu bezpośrednie podobieństwo do Samsunga, który swoje phablety prezentuje kilka miesięcy po wprowadzeniu flagowca.

 

Jesteście zainteresowani phabletem od LG? Jeszcze większy ekran oraz ryski są Wam potrzebne?

 

Źródło: phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x