Galaxy S6 Edge w edycji „Avengers” pojawi się już niebawem

Newsy

VLlMqMO

 
Samsung postanawia wprowadzić na rynek ciekawe wersje swojego najnowszego flagowca jakim jest Galaxy S6 Edge. Specjalna edycja „Avengers” inspirowana jest komiksami Marvela oraz ich ekranizacjami. W serii znajdziemy siedem różnych modeli, a każdy odnosi się do innego bohatera Avengersów. Samsung planuje wprowadzić urządzenia przed premierą filmu „Age of Ultron” i będą one nieco droższe niż standardowa wersja Edge’a.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 
Każda z dostępnych wersji posiada unikalny, charakterystyczny wygląd, który może się podobać. Wraz ze smartfonami dostępne będą specjalne covery, które zostaną dopasowane kolorystycznie do naszych urządzeń. Ilość wariantów pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie, niezależnie od upodobań. Dla ceniących klasykę przygotowano wersje „Nick Fury” i „Hawkeye” natomiast pozostali mogą zaszaleć kupując zieloną edycję „Hulk” czy czerwono-złotą „Iron Man”. To raczej ciekawostka, ale nie mielibyśmy nic przeciwko gdyby tak ładnie wyglądające Samsungi były dostępne w regularnej sprzedaży.
 

5VBfrgE

8cM4LKc

8GOamw1

VqdAyZr

Źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x