Galaxy Note20 ultra android 11 aktualizacja one ui 3.0

Kiedy premiera rodziny Galaxy Note21? Być może nigdy

2 minuty czytania
Komentarze

Seria Galaxy Note istnieje od lat, a jej największym wyróżnikiem jest rysik S-Pen. Kilka miesięcy temu odbyła się premiera rodziny Galaxy Note20, choć jej „podstawowy” przedstawiciel nie został zbyt ciepło przyjęty głównie z uwagi na fakt, że został wykonany z plastiku i wykastrowany z kilku istotnych funkcji. Wiele osób liczyło, że Galaxy Note21 będzie nieco ciekawszy, ale teraz powstaje pytanie, czy w ogóle „będzie”.

Galaxy Note21 może w ogóle nie powstać

Samsung Galaxy Note20

Plotki mówiące o tym, że żaden Notatnik nie pojawi się w 2021 roku wypływały już kilka razy, choć dotychczas ciężko było w nie uwierzyć. Teraz jednak informacje te potwierdzają osoby, które już niejednokrotnie udowodniły, że mają swoje „wtyki w branży”. Max Weinbach zdradził, że w przyszłym roku Samsung wypuści na rynek siedem flagowców, z których aż trzy mają oferować wsparcie dla rysika S-Pen: Galaxy S21 FE, Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 i Galaxy Z Fold FE. Jak można zauważyć, na liście nie ma żadnego przedstawiciela rodziny Galaxy Note21.

Zobacz także: Pełna specyfikacja Galaxy S21 w Sieci – Samsung stawia na plastik i ewolucje

Przysłowiowe „trzy grosze” dodał także Ice Universe. Mężczyzna zauważył, że na razie nie ma absolutnie żadnych informacji na temat prac nad rodziną Galaxy Note21. Wiarygodności tym doniesieniom dodaje jeszcze informacja sugerująca, że Galaxy S21 Ultra zostanie wyposażony w rysik S-Pen. Jeśli rzeczywiście tak się stanie, a wszystko na to wskazuje, to premiera Galaxy Note21 po prostu nie będzie miała sensu. Niemniej jednak na tym etapie nic nie jest pewne, więc dzisiejsze doniesienia warto brać do siebie z lekkim przymrużeniem oka.

Źródło: GSMArena

Motyw