SanDisk prezentuje kartę pamięci o pojemności… 200 GB!

Newsy

microsdxc sandisk ultra 200 gb

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Pamięci nigdy mało. Kiedyś uważano kilkadziesiąt megabajtów danych za niesamowicie ogromną ilość, a dzisiaj? Wbudowane 8 GB to standard, ale czy wystarczający? Patrząc po osobistym doświadczeniu jak i rozwijającym się rynku przeróżnych kart pamięci, możemy stwierdzić, że każdy gigabajt jest na wagę złota.

 

SanDisk wychodzi na przeciwko problemom użytkowników mobilnych urządzeń i prezentuje nową kartę pamięci. Jej głównym atutem to oczywiście pojemność, która wynosi… 200 GB! Dotychczas rekordem w tej kwestii było 128 GB, ale wyższe rozdzielczości, większe moce obliczeniowe i inne czynniki sprawiają, że z dnia na dzień potrzebujemy więcej pamięci na zdjęcia, filmy i przeróżne aplikacje. Oto czym charakteryzuje się najnowsze dzieło SanDiska:

 

  • Rodzaj: MicroSDXC;
  • klasa: 10;
  • pojemność: 200 GB;
  • odporność na: wodę, wstrząsy, skrajne temperatury (od -25 do 80 stopni Celsjusza), pole magnetyczne, promieniowanie rentgenowskie;
  • prędkość: 90 MB/s.

 

W jaki sposób możecie wykorzystać tę kartę pamięci? Chociażby na 20 godzin filmów w rozdzielczości FullHD, a jeżeli będziecie potrzebować szybko przesłać zdjęcia to wynik 1200 sztuk na minutę powinien każdego zadowolić.

 

Dzisiaj pojemność 200 GB może wydawać się nam ogromną ilością, ale powinniśmy doskonale zdawać sobie sprawę z tego, że za kilka lat będziemy dziwić się o wiele większymi pojemnościami. Na koniec cena. Tę kartę pamięci kupimy w drugim kwartale bieżącego roku za 1500 złotych.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x