ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Moto E 2nd LTE już w sprzedaży – niestety nie zobaczymy jej w Europie

Autor: Arkadiusz Melerski Kategoria: Newsy
Moto_E_2nd_Gen_2

Smartfony Motoroli od czasów wprowadzenia pierwszej generacji serii Moto budzą bardzo duże zainteresowanie użytkowników. Dzięki bardzo dobrej cenie urządzeń, nie zmienionym systemie oraz szybkiej aktualizacji popularność producenta znacząco wzrosła.

Pisaliśmy ostatnio o paczkach Motoroli do amerykańskich serwisów z branży technologii mobilnych. Miały zostać dostarczone dziś, t.j 25 lutego. Paczki dotarły i okazuje się że w środku znajdowała się nowa wersja Motoroli Moto E 2nd w wersji LTE. Jednak musimy ostudzić emocje. Smartfon w tej wersji jest przeznaczony tylko na rynek amerykański. A co znajdziemy w środku? Specyfikacja nowej wersji nie odbiega znacząco od oryginału. Jedyną różnicą jest procesor, zamiast Snapdragona 200 zobaczymy 64-bitowego Snapdragona 410. Reszta spedyfikacji pozostaje bez zmian.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rBECQPGKuMk[/youtube]

Ekran 4,5 cala w rozdzielczości qHD, 1 GB RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej  to zestaw pozwalający na dość wygodną pracę na urządzeniu. Do zdjęć posłuży aparat 5 MPx, a przednia kamera posiada rozdzielczość VGA. Nad całością czuwa Android 5.0.2.

Niestety w Polsce i Europie będzie dostępna wersja XT1505 ze Snapdragonem 200 bez LTE. Wersja amerykańska, nawet sprowadzona do naszego kraju nie pozwoli uruchomić LTE ze względu na różnice w częstotliwościach sieci.

Źródło: motorola.com

Sprawdź najnowsze wpisy