motka

 

Zachodnie media donoszą o tajemnicznych paczkach, które dostarczane są do nich przez Motorlę. Amerykańska firma rozsyła przedstawicielom mediów tajemnicze pakunki. Do redakcji phandroid przesyłka ma dotrzeć 25-tego lutego. „Wszystko czego potrzebujesz jest w tym pudełku” – głosi jedyna odpowiedź jaką dziennikarze otrzymują o PR-owców amerykańskiego koncernu.

 

Redaktorzy za ocenanem zastanawiają się, co może znajdować się w opakowaniu. Być może jest to akcja promocyjna smartfonu nowej generacji (na co generalnie jest jeszcze zbyt wcześnie). Inne głosy mówią o nowej Motoroli E. Możliwe jest także, że przesyłka zawiera pierwszy od dawna tablet sygnowny znaczkiem amerykańskiej firmy.

 

Jedno jest pewne – w pudełku jest bomba. Jeśli Amerykanie siegają po tego typu zabiegi PR-owe to znaczy, że mają do pokazania coś naprawdę interesującego. Wszystko jest możliwe. Co znajduj się w pudełkach dowiemy się, kiedy za oceanem pojawią się pierwsze artykuły na ten temat. Sądząc po tym, że akcja odbywa się tylko w Stanach Zjednoczonych stawiamy na to, że będzie to premiera nowego urządzenia/gadżetu przeznaczonego tylko na ten rynek.

Źródło: phandroid.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz