Od czasu zaprezentowania Diablo Immortal na BlizzCon 2018, o mobilnej wersji tego hitu nie słyszymy zbyt często. Mimo niezbyt ciepłego przyjęcia gry przez fanów, Blizzard uparcie dąży do wyznaczonego celu. Okazuje się bowiem, że gra może mieć swoją premierę szybciej, niż się spodziewamy. Gra została przetestowana już przez niektórych pracowników „Zamieci”, którzy chwalą sobie dopracowanie tytułu. Już niedługo Diablo Immortal trafi na telefony graczy spoza firmy.

Blizzard zakończył wewnętrzne testy Diablo Immortal

testy Diablo Immortal

Daniel Alegre – prezydent Activision Blizzard i zarazem dyrektor operacyjny w firmie – w trakcie rozmowy z inwestorami podzielił się nowymi informacjami na temat Diablo Immortal. Okazuje się, że mobilny tytuł był już testowany przez pracowników Blizzarda w trzecim kwartale 2020 roku. Co więcej, gra spotkała się z bardzo przychylnymi opiniami na jej temat, co jest bardzo dobrą prognozą. Kto wie, być może dalsze testy Diablo Immortal pokażą, że mamy do czynienia z prawdziwym mobilnym hack’and’slashem? Te mogą rozpocząć się już niedługo. Daniel Alegre zdradził bowiem, że firma szykuje się do udostępnienia Diablo Immortal pierwszym graczom spoza firmy. Testy mają odbywać się regionalnie, więc istnieje szansa, że spora liczba osób dostanie możliwość zagrania w ten mobilny tytuł od Blizzarda. Dyrektor operacyjny firmy po raz kolejny potwierdził, że Diablo Immortal nie jest jedyną grą mobilną, nad którą Blizzard pracuje.

Zobacz też: Mało miejsca w kuchni? Miniaturowa zmywarka Xiaomi zmieści się w niemal każdej!

Pozostaje tylko pytanie, nad jakimi grami mobilnymi pracuje obecnie Blizzard? Wśród plotek pojawiała się na pewno mobilna wersja World of Warcraft, jednak trzeba przyznać, że projekt ten byłby bardzo trudny do zrealizowania. Być może chodzi więc o Overwatcha lub też Heroes of The Storm? Udane testy Diablo Immortal, a na pewno sukces tej gry spowodują, że Blizzard jeszcze chętniej będzie patrzył w kierunku urządzeń mobilnych. Osobiście nie mogę się doczekać dalszego rozwoju przypadku, chociaż nie należę do fanów mobilnego grania. Miejmy tylko nadzieję, że Blizzard nie zaimplementuje zbyt agresywnego modelu mikropłatności. Jeśli jednak Diablo Immortal będzie darmowe, to możemy o tym zapomnieć.

Źródło: COGconnected

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Marcin Nic

Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.