Android Lollipop dla OnePlus One o krok od wydania!

Newsy

OnePlusOneLollipopgp

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

OnePlus One to bez wątpienia jeden z najlepszych ubiegłorocznych telefonów. Zasłynął głównie dzięki swojej cenie, ale do sukcesu przyczyniła się też strona softwarowa tego sprzętu, za którą stoi CyanogenMod. Dziś stwórcy „pogromcy flagowców” uchylili rąbka tajemnicy odnośnie Androida Lollipop na swój debiutancki model.

 

 

W sieci społecznościowej Google+ udostępnili oni 24-sekundowy materiał wideo, na którym wyraźnie widać 1+1 śmigającego na Androidzie w wersji 5.0. Niestety, brak konkretnej daty rozpoczęcia aktualizacji, natomiast wiadomo, że CyanogenMod jest już w fazie testów wersji 12S swojej modyfikacji, przeznaczonej specjalnie dla smartfonu Chińczyków.

 

Czy wśród Was są posiadacze tego słynnego telefonu? Czekacie na oficjalnego lizaka?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x