Android Lollipop dla OnePlus One o krok od wydania!

Newsy

OnePlusOneLollipopgp

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

OnePlus One to bez wątpienia jeden z najlepszych ubiegłorocznych telefonów. Zasłynął głównie dzięki swojej cenie, ale do sukcesu przyczyniła się też strona softwarowa tego sprzętu, za którą stoi CyanogenMod. Dziś stwórcy „pogromcy flagowców” uchylili rąbka tajemnicy odnośnie Androida Lollipop na swój debiutancki model.

 

 

W sieci społecznościowej Google+ udostępnili oni 24-sekundowy materiał wideo, na którym wyraźnie widać 1+1 śmigającego na Androidzie w wersji 5.0. Niestety, brak konkretnej daty rozpoczęcia aktualizacji, natomiast wiadomo, że CyanogenMod jest już w fazie testów wersji 12S swojej modyfikacji, przeznaczonej specjalnie dla smartfonu Chińczyków.

 

Czy wśród Was są posiadacze tego słynnego telefonu? Czekacie na oficjalnego lizaka?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x