Aplikacja edukacyjna Da Vinci Kids stale się rozwija i pokazuje, że rynek tego typu programów, nie jest jeszcze nasycony. Zapewne wielu rodziców szuka odpowiedniej aplikacji, która pomoże ich pociechom w tym, by te lepiej się rozwijały. Tutaj jednak występuje tak wiele czynników, że czasem trudno samodzielnie wybrać odpowiednią drogę. I w takich chwilach mogą przydać się aplikacje, jak ta. Co ma do zaoferowania?

Da Vinci Kids

Da Vinci Kids
Da Vinci Kids

W czasach, kiedy dostęp do smartfonów oraz tabletów jest wyjątkowo prosty, zapewne wielu rodziców korzysta z tych sprzętów w czasie spędzanym z dzieckiem. Nie mówimy tutaj o zastępowaniu wychowania, ale np. o wspólnym oglądaniu filmów czy nauce. W końcu nauka poprzez zabawę to jeden z lepszych na nią sposobów. Tutaj może się przydać Da Vinci Kids, które ma na celu właśnie nauczanie poprzez zabawę oraz coś, co można nazwać pobudzaniem potencjału. Chodzi o możliwość odkrywania przez najmłodszych tego, co ich fascynuje, ale we własnym tempie. W aplikacji mają nie występować systemy, które wymuszają na dziecku szybsze rozwiązywanie łamigłówek czy przechodzenie jakiegoś etapu. Co oferuje aplikacja?

Treści dobrane odpowiednio pod wiek i zainteresowania dziecka. Wiedza przekazywana jest z humorem i wyobraźnią.

Ponad 350 godzin i 2500 odcinków programów edukacyjno-rozrywkowych z dziedzin takich jak fizyka, matematyka, technika, zabawy i prace ręczne, historia, kultura, życie i natura oraz sport i rozrywka. Są to popularne na całym świecie tytuły, które wielokrotnie były nagradzane i stworzone w oparciu o szkolne programy nauczania, dzięki czemu dziecko wzbogaca i dalej rozwija wiedzę, którą posiadło w trakcie zajęć lekcyjnych. Wśród najbardziej znanych tytułów znajdują się: Nauka na maksa, Operacja Auć, Kiedy dorosnę,  czy Okropne historie. Wszystkie dostępne w polskiej wersji językowej.

Różnorodne gry, które rozwijają umiejętności rozwiązywania problemów, uczą kreatywności, kodowania i spostrzegawczości.

Możliwość stworzenia własnego profilu przez dziecko oraz spersonalizowania awatara (aplikacja pozwala na utworzenie, aż sześciu profili na jednej subskrypcji).

Zobacz też: PlayStation 5 rozłożone do ostatniej śrubki.

Warto tutaj dodać, że choć dostęp do aplikacji jest darmowy, to występują w niej plany subskrypcyjne, które dają dostęp do niektórych materiałów. Za miesiąc zapłaci się 9,99 złotych, za pół roku 54,99 złotych, a za 12 miesięcy 59,99 złotych. Aplikację można pobierać z Apple Store, Google Play lub strony producenta.

Źródło: Da Vinci Kids

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.