Jak wygląda rozłożone PlayStation 5? Okazuje się, że bardzo… schludnie. Sony opublikowało właśnie materiał wideo, na którym pokazuje krok po kroku, jak można rozłożyć konsolę na czynniki pierwsze. Oczywiście nie jest to coś, co każdy gracz będzie chciał robić, ale teraz przynajmniej wiadomo, jak dokładnie konsola prezentuje się od środka.

Rozłożone PlayStation 5

Dość długo przyszło nam czekać na to, by sony opublikowało coś więcej na temat swojej nowej konsoli. Wprawdzie ostatnio ta trafiła do pierwszych użytkowników z Japonii, ale oni nie zdecydowali się na pokazanie zbyt dużo samego urządzenia. Tam skupiono się bardziej na kontrolerze DualSense, ale teraz Sony ma coś zupełnie innego. Możemy z bliska przyjrzeć się, jak wygląda rozłożone PlayStation 5 i zaprezentowano także, jak zrobić to samodzielnie. Oczywiście jest to coś, co sprawi, że straci się gwarancję, ale niektóre czynności nie będą do tego prowadziły.

Widać, że boczne panele można łatwo zdemontować, a to sprawia, że będzie można je szybko i bezproblemowo wymienić. Nie każdemu podoba się biały kolor konsoli, więc zapewne dość szybko pojawią się na rynku odpowiednie części, które pozwolą zmienić wygląd PlayStation 5. Na filmie widać też, że Sony postanowiło stworzyć konsolę tak, by było w niej jak najmniej zbędnych rzeczy. Widać także, że dysk jest na stałe połączony z płytą główną. Sony zależało na jak największej wydajności sprzętu, więc można to zrozumieć. Zadbano także o dobrą cyrkulację powietrza, więc urządzenie nie powinno się zbytnio nagrzewać.

Zobacz też: PlayStation 5 uruchamia się wyjątkowo szybko.

Taki materiał od Sony dobrze pokazuje także wielkość samej konsoli. PlayStation 5 będzie ogromnym sprzętem, więc jeżeli ktoś już zdecydował się na zakup, to powinien szykować miejsce pod telewizorem. I co sądzicie o takim rozłożonym PlayStation 5? Spodziewaliście się czegoś innego, a może spełnia wasze oczekiwania?

Źródło: Sony

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.