Nowa propozycja w Play dla Firm zakłada, że za 2 karty SIM oraz internet do biura przedsiębiorca zapłaci łącznie 49,99 zł. Operator chce w ten sposób zachęcić osoby prowadzące firmy do przeniesienia swojego numeru do Play. Oferta jest kierowana właśnie do przenoszących numer.

Nowa propozycja w Play dla Firm – szczegóły

Jak czytamy w komunikacie Play, kwota 49,99 zł jest stawką netto, bez podatku VAT. Możemy za nią otrzymać 2 karty SIM i nielimitowane rozmowy i SMS-y. Do tego dochodzi także nielimitowany internet w smartfonie (do 10 GB z pełną prędkością). Dostaniemy również nielimitowany internet do biura (100 GB z pełną prędkością).

Nowe rozwiązanie jest skierowane do osób, które prowadzą swój biznes i potrzebują niezawodnych narzędzi do pracy, korzystnej oferty i dostępu do sieci – twierdzi fioletowy operator. Co trzeba zrobić, żeby móc skorzystać z oferty? Warunek to przeniesienie min. jednego numeru telefonu od innego operatora do Play. Klienci, którzy skorzystają z oferty, mogą liczyć na pół roku promocyjnego dostępu do Amazon Prime Video. Oferta jest dostępna w salonach Play, na infolinii oraz u doradców biznesowych.

Czytaj także: Birdwatch, czyli Twitter szykuje kolejną broń na chaos dezinformacyjny

Oferta Play ma również inne warianty. Jeżeli potrzebujemy tylko 1 karty SIM, zapłacimy 39,99 zł. Natomiast gdy chcemy mieć aż 3 karty SIM, cena to 79,99 zł. W dalszym ciągu fioletowy operator podaje kwoty netto.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.