ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OneDrive nowości iOS 13 iOS 14

OneDrive z ciekawymi nowościami dla użytkowników iOS 13 oraz iOS 14

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OneDrive to bardzo popularna usługa pozwalająca na przechowywanie plików w chmurze. Korzysta z niej wiele milionów użytkowników, więc nic dziwnego, że Microsoft stale usprawnia swój produkt. Dziś aplikacja w wersji na smartfony Apple doczekała się ciekawych nowości i usprawnień kierowanych głównie do osób korzystających z systemów iOS 13 i iOS 14. Przyjrzyjmy się im.

Nowości w OneDrive dla użytkowników iOS 13 i iOS 14

iOS 14 onedrive widget nowości

Aplikacja OneDrive jest dostępna na wszystkich kluczowych platformach. Microsoft poinformował, że za sprawą nowej aktualizacji osoby korzystające z iPhone’ów działających pod kontrolą iOS 14 mogą już umieścić zupełnie nowy widget na swoich ekranach głównych. Idąc dalej i tym razem skupiając się na zmianach dla użytkowników obu wersji systemu operacyjnego Apple, w aplikacji pojawiła się nowa zakładka pozwalająca na łatwy powrót do miejsca, w którym ostatnim razem zakończono jej przeglądanie.

Zobacz także: Smart city w 8-tysięcznym mieście? Mieszkańcy Chocianowa mogą być zadowoleni

Ponadto w OneDrive na iOS zawitała funkcja „On This Day”, pozwalająca przypomnieć sobie wydarzenia z konkretnego dnia w roku ubiegłym. Jeśli chodzi o kwestie czysto techniczne, to Microsoft naprawił irytujący błąd, który wyświetlał nieodpowiednią wiadomość po kliknięciu w widget w celu zalogowania się do usługi. Sam widget również został zaktualizowany, by działał jeszcze lepiej niż dotychczas. OneDrive w wersji 12.0.2 jest już dostępny do pobrania w App Store. Aby załapać się na wszystkie opisywane nowości, wystarczy zaktualizować aplikację lub ściągnąć ją na nowo.

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy