Nowa promocja Samsunga, która dostępna jest od niedawna i potrwa do 15 listopada, może przynieść do 600 złotych zwrotu na konto. Zazwyczaj opisywaliśmy dla was promocje na smartfony czy smartwatche producenta, ale czasem warto też spojrzeć na inne produkty. Niewykluczone, że ktoś właśnie przymierza się do urządzania mieszkania, więc może uda mu się z tej oferty skorzystać.

Nowa promocja Samsunga na AGD

Zwrot części środków na konto, już po dokonanym zakupie, to jeden z tych rodzajów promocji, który warto rozważyć. Samsung już wielokrotnie korzystał z tego modelu, więc zasady zapewne są dobrze znane. Dla porządku przypomnimy, jak to jednak wygląda. Nowa promocja Samsunga dotyczy w tym przypadku nowej pralki lub pralko-suszarki (wybrane produkty). Po dokonaniu zakupu należy wypełnić specjalny formularz. Trzeba to zrobić w ciągu 21 dni od daty zakupu urządzenia, a do tego dodać jeszcze swoją opinię na jego temat. Za takie zakupy można otrzymać do 600 złotych zwrotu na konto, więc warto to rozważyć. Tak o swoich pralkach Samsung pisze w informacji prasowej.

Nowa promocja Samsunga na AGD
Fot. Samsung

Białe, czarne, kolorowe jasne, kolorowe ciemne to dopiero początek listy z rodzajami prania. Aby to wszystko wyprać potrzebujemy co najmniej jednego dnia. Innowacyjne pralki Samsung z linii QuickDrive™, dzięki specjalnej konstrukcji bębna Q-Drum, pozwalają skrócić czas prania nawet o połowę* z zachowaniem pełnej skuteczności, co za tym idzie wykonać tę samą ilość prań w czasie dwa razy krótszym. Jak to działa? Główny bęben oraz tylna płyta obracają się niezależnie od siebie sprawiając, że ubrania poruszają się nie tylko w górę i w dół, ale również do tyłu i do przodu, co wpływa na szybkość usuwania plam. Dodatkowo bezszczotkowy silnik Digital Inverter zadba o cichą i wydajną pracę urządzenia.

Zobacz też: Bezpieczna rodzina w Play – jak operator dba o bezpieczeństwo?

Listę produktów, które objęte zostały promocją, znajdziecie na specjalnej stronie przygotowanej przez producenta.

Źródło: Samsung informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.