T-Mobile bezpłatnie rozdaje swoim klientom pakiety 3 GB internetu. To kolejna odsłona akcji Happy Fridays. Operator dziś rano przedstawił szczegóły promocji.

3 GB internetu od T-Mobile – jak aktywować bezpłatny pakiet?

Promocja jest skierowana do klientów indywidualnych, korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T i T DATA), użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix), a także do posiadaczy oferty na kartę (taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy).

Jak aktywować bonus? Pierwsza metoda to użycie w tym celu aplikacji Mój T-Mobile. Jeśli nie posiadamy tej aplikacji, możemy skorzystać z alternatywnego rozwiązania i wysłać bezpłatnego SMS-a o treści HF pod numer 80800. Promocyjne gigabajty można aktywować od piątku 11 września do niedzieli 13 września do końca dnia. W ciągu 72 godzin od aktywacji otrzymamy potwierdzenie przyznania bonusu. T-Mobile informuje, że każdy użytkownik może skorzystać z promocji tylko raz. Jak długo jest ważny promocyjny pakiet 3 GB? To zależy od tego, z jakiej oferty w T-Mobile korzystamy. Jeśli posiadamy ofertę typu MIX lub na kartę, mamy cały tydzień na wykorzystanie promocyjnych 3 GB. Osoby z abonamentem mają ważny pakiet do dnia wystawienia faktury.

Czytaj także: Motywy Windows 10 pobrane z Internetu mogą namieszać! Nie ściągaj ich

Podobną promocję T-Mobile ogłosiło tydzień temu. Wtedy jednak operator rozdawał klientom darmowe 7 GB internetu.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.