Klienci T-Mobile mogą aktywować darmowe 7 GB internetu. Operator udostępnił bonusowy pakiet w ramach akcji Happy Fridays, twarzą kampanii promującej akcję został natomiast Robert Lewandowski. Podpowiadamy, jak aktywować darmowe gigabajty internetu.

Jak aktywować darmowe 7 GB internetu od T-Mobile?

Promocja jest skierowana do klientów indywidualnych T-Mobile. Skorzystać mogą osoby posiadające abonament (taryfy T i T DATA), MIX (Frii Mix), a także korzystające z oferty na kartę (Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy).

Jak aktywować darmowy pakiet 7 GB? Można to zrobić na dwa różne sposoby. Pierwszym jest aktywacja w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile. Alternatywnym rozwiązaniem jest natomiast wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści HF pod numer 80800.

Czytaj także: Wiemy, od kiedy będzie można mieć prawo jazdy w telefonie – oto ostateczna data

Bonusową paczkę 7 GB można aktywować od dzisiaj (4 września) do najbliższego poniedziałku (7 września). Taki dobór dat nie jest przypadkowy. W sierpniu informowaliśmy, że Robert Lewandowski został ambasadorem T-Mobile. Jak wiadomo, Lewandowski jest zawodnikiem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, natomiast 4 i 7 września to dni, w których nasza drużyna narodowa rozegra mecze w ramach Ligi Narodów. Z pakietem darmowych gigabajtów wejście w świat piłkarskich emocji będzie zdecydowanie łatwiejsze – czytamy w komunikacie wydanym przez operatora.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.