ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Razer guma do żucia dla graczy

To nie żart: Razer właśnie pokazał gamingową gumę do żucia

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Razer to firma znana wszystkim graczom pecetowym. W ofercie producenta można znaleźć m.in. myszki, klawiatury czy słuchawki, a od teraz także… gamingową gumę do żucia. Zapewniamy, że to nie żart – gigant rzeczywiście rozpoczął sprzedaż tego produktu. Tego się nie spodziewaliśmy.

Gamingowa guma do żucia od Razera

Razer guma do żucia dla graczy

Zacznijmy od tego, że produkty spożywcze nie są dla Razera niczym nowym. Od dłuższego czasu firma sprzedaje bowiem napoje energetyczne, ale mało kto sądził, że w ofercie giganta znajdzie się gamingowa guma do żucia. Nowość jest sprzedawana w trzech smakach: odświeżającej mięty, tropikalnego ponczu i połączenia arbuza z granatem. Bez zaskoczenia, jest bardzo drogo – za 150 listków gumy dla graczy od Razera trzeba zapłacić 27,99 dolarów, czyli około 106 złotych. Prawdziwa okazja…

Zobacz także: Google otwiera wirtualne studio muzyczne z myślą o początkujących twórcach

Po zjedzeniu najnowszego produktu tytułowej firmy nasze oczy nie zaświecą pełnią barw RGB jak klawiatury z linii Chroma, ale za to w teorii możemy się spodziewać większego skupienia i szybszego czasu reakcji. Wszystko dlatego, że gumy zostały wzbogacone o witaminę B i ekstrakt z zielonej herbaty. Firma reklamuje swoją nowość jako gadżet idealny dla graczy, który może pomóc im w osiąganiu lepszych wyników podczas rozgrywki. Niemniej jednak powiedzmy sobie szczerze: nie ma sensu spodziewać się cudów. Składniki zawarte w tej gumie znajdują się także w wielu zwykłych suplementach, których miesięczny zapas można kupić za mniej niż 20 zł. W każdym razie – gamingową gumę Razera można zamawiać w sklepie internetowym firmy.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy