Netflix na pół roku w prezencie to element nowej oferty T-Mobile, który ma przyciągnąć uwagę potencjalnych użytkowników. Propozycja jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych klientów operatora. Jakie są jej szczegóły i z jakimi kosztami się wiąże?

Netflix na pół roku w nowej ofercie T-Mobile – szczegóły

Osoby, które skorzystają z nowej oferty abonamentowej w T-Mobile, otrzymają:

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]
  • Nielimitowane rozmowy
  • Nielimitowane SMS-y oraz MMS-y
  • Pakiet 15 GB internetu do wykorzystania na terenie Polski
  • Dostęp do Netflixa

Miesięczna opłata za powyższą ofertę to 79 zł. Przez pierwsze pół roku użytkownik płaci jednak 49 zł co miesiąc, ponieważ dostęp do Netflixa otrzymuje w prezencie. Cały czas mówimy oczywiście o abonamencie bez telefonu. T-Mobile pozwala również skorzystać z nowej oferty w wersji ze smartfonem. Operator proponuje swoim klientom np. Oppo A72 oraz Samsunga Galaxy A51.

Czytaj także: Polska nie wyklucza Huaweia – szansa na tanie 5G wciąż istnieje

Jak się ma propozycja T-Mobile do podobnej oferty, tyle że na kartę i bez Netflixa? Oferta, w której mamy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 10 GB internetu, a także nielimitowane video na wybranych platformach, kosztuje 30 zł miesięcznie. Dostęp do Netflixa musimy wtedy wykupić osobno (pakiet podstawowy – 34 zł, pakiet standard – 43 zł). Łącznie zapłacimy więc od 64 zł i to bez wiązania się umową. Czy mimo to nowa abonamentowa oferta T-Mobile jest warta rozważenia? Na to pytanie niech każdy odpowie sobie sam po wyciągnięciu wniosków z powyższych danych.

źródło: informacja prasowa

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.