Huawei Together 2020 to nowa edycja konkursu, który jak sama nazwa wskazuje, został przygotowany przez Huawei. Firma zaprasza do udziału w zabawie, która wymaga od jej uczestników posiadania konta na Instagramie oraz zrobienia zdjęcia. To może sprawić, że ktoś stanie się posiadaczem ostatniego z flagowców do producenta lub nowego smartwatcha. Jakie są zasady uczestnictwa?

Huawei Together 2020

Huawei Together 2020
Fot. Huawei

Konkurs Huawei Together 2020 zaczyna się dziś i potrwa do 19 sierpnia. Wyniki mają zostać ogłoszone niedługo po jego zakończeniu, a konkretniej 21 sierpnia na Instagramie marki oraz jego innych kanałach społecznościowych. Co trzeba zrobić, by wziąć udział w wydarzeniu? Zasady są proste, ale uczestnictwo będzie wymagało od użytkowników sporej dozy wyobraźni. Dodatkowo trzeba posiadać konto na Instagramie, bo to tam należy publikować zdjęcia lub stories, które jest warunkiem uczestnictwa w konkursie.

Na profilu lub stories trzeba umieścić zdjęcie albo film, który prezentuje, jak w kreatywny sposób wykonuje się kilka czynności jednocześnie. Do tego materiał trzeba oznaczyć specjalnym hashtagiem (#together2020) i oznaczyć samą markę (@huaweimobilepl). I to w zasadzie tyle, więc oprócz kreatywności, nie potrzeba zbyt wiele, by wziąć udział w konkursie. Nagrody są naprawdę interesujące, bo za pierwsze miejsce będzie można wygrać Huawei P40 Pro. Osoba, która zajmie drugie miejsce dostanie Huawei Watch GT 2, a trzecie miejsce zostanie nagrodzone słuchawkami Huawei FreeBuds 3.

Zobacz też: Huawei GameCenter – czyli nowe miejsce dla graczy.

W promocję konkursu zaangażowali się: jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce – Małgorzata Kożuchowska, ceniona modelka Karolina Pisarek, uznany fotograf Marcin Tyszka i dziennikarz muzyczny Krzysztof Jankes Jankowski. W swoich Insta Stories będą zachęcać swoich fanów do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Huawei. Te wyjątkowe osobistości wystąpiły w materiale wideo marki Huawei, w którym prezentują sposoby, w jaki korzystają z urządzeń Huawei oraz pokazują możliwości jakie zapewnia im funkcja Huawei Share, za pomocą której łączą ze sobą między innymi smartfon z laptopem, tabletem czy głośnikiem marki.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.