Huawei GameCenter to kolejna nowość od producenta, która ma zachęcić do korzystania z Huawei Mobile Services. Tym razem ta skierowana jest do graczy, którzy rozgrywkę mobilną mają we krwi. Nowa platforma dostępna będzie na 33 rynkach, a wśród nich także w Polsce. Widać więc, że producent nie zostawia użytkowników z naszego kraju „z niczym”, choć jeszcze niedawno tak wieszczono.

Huawei GameCenter

Huawei GameCenter
Huawei GameCenter

Czym jest Huawei GameCenter? To dedykowana aplikacja do gier, która pozwala na ściąganie produkcji bezpośrednio ze sklepu AppGallery oraz na zamawianie tytułów w przedsprzedaży. Można powiedzieć, że to takie „centrum dowodzenia”, jeżeli chodzi o mobilne produkcje. Dostęp do aplikacji ma jednak gwarantować coś więcej, niż tylko możliwość pobierania gier. Sama aplikacja ma w przyszłości pełnić też funkcję, która będzie zbliżona do portalu społecznościowego. Będzie tam można nawiązywać kontakt z innymi graczami i rozbudowywać całą społeczność. Dla osób, które będą korzystały z rozwiązania Huawei, przygotowano bowiem specjalne bonusy oraz ekskluzywne oferty. Obecnie jest dostępnych kilka atrakcji, które powinny przypaść do gustu graczom.

Aktualnie, za pośrednictwem GameCenter, gracze mogą odebrać między innymi prezent o wartości 110 euro do gry AFK Arena oraz pakiet powitalny o wartości 50 euro do gry Lords Mobile, a także skorzystać z oferty 25 procent zwrotu za zakupy w grze Guns of Glory.

Zobacz też: Hejter ogromnym sukcesem na Netflix.

W GameCenter znajdują się już tytuły, które są ostatnimi czasy najpopularniejsze. Wśród nich znajdziemy m.in. World of Tanks Blitz, Garena Free Fire, Marvel Strike Force, AFK Arena, Lords Mobile czy Guns of Glory. Korzystanie z platformy ma dawać także możliwość pierwszeństwa w testowaniu nowych produktów. Użytkownicy będą mogli zapisywać się więc do grup testowych i tym samym korzystać z nowych gier jako pierwsi. Widać, że Huawei Mobile Services stale się rozwija, co z pewnością cieszy posiadaczy nowszych smartfonów producenta.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.