T-Mobile udostępnia swoim klientom usługę Gdzie jest dziecko bezpłatnie na 30 dni. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi użytkownicy usługi. Promocyjna oferta ma pozwolić zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych podczas wakacyjnych wyjazdów.

Usługa „Gdzie jest dziecko” za darmo na 30 dni w T-Mobile – oto szczegóły

gdzie jest dziecko 30 dni

Usługa Gdzie jest dziecko pozwala opiekunom na szybkie zlokalizowanie dziecka. Odbywa się to przy użyciu lokalizacji GSM. Dzięki temu usługa pozwala znaleźć każdy model telefonu (nie tylko smartfonu) niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. Przeszkodą nie są nawet zamknięte pomieszczenia.

Z 30 dni bezpłatnego korzystania z usługi mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni T-Mobile opłacający abonament, jak i ci, którzy posiadają ofertę typu MIX lub na kartę. Aktywacji promocyjnej oferty T-Mobile można dokonać w weekend – od piątku 7 sierpnia do niedzieli 9 sierpnia do końca dnia. Operator przewidział dwa sposoby na aktywację usługi. Pierwsza to aktywacja poprzez aplikację Mój T-Mobile. Drugi sposób to wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści HF pod numer 80800. Jeśli wybierzemy drugą możliwość, w wiadomości zwrotnej dostaniemy przekierowanie do strony, na której ostatecznie aktywujemy usługę.

Czytaj także: Foxconn i TSMC kolejnymi kandydatami na zakup ARM

T-Mobile informuje, że klienci którzy już korzystają z usługi Gdzie jest dziecko, nie będą mieli limitu lokalizacji podczas 30 dni bezpłatnego korzystania. Nowi użytkownicy będą mogli natomiast sprawdzać położenie jednej, wybranej osoby bez limitu. W takim wypadku też w usłudze będzie zapisany jeden dzień historii sprawdzanych miejsc.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.