Xbox Series X to nowa generacja konsoli Microsoftu, której premiera planowana jest na listopad tego roku. Każdego dnia dowiadujemy się o niej coraz więcej i dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem. W sieci pojawiło się bowiem tajemnicze zdjęcie kontrolera, które może sugerować istnienie specjalnej odsłony Xboxa Series X. O co jednak dokładnie chodzi?

Tajemniczy kontroler do Xbox Series X znaleziony w sieci

xbox lockhart kontroler

Jakiś czas temu na portalu Reddit udostępnione zostało powyższe zdjęcie, które przedstawia biały kontroler do Xboxa Series X. Użytkownik, który wykonał fotografię, podaje, że pada zobaczył u kolegi na imprezie. Warto wspomnieć, że członek rodziny, u której odbyło się spotkanie, rzekomo pracuje w firmie Microsoft. Znalezisko może sugerować istnienie specjalnej odsłony nowego Xboxa, a w szczególności zapowiadanego już modelu Lockhart. Autor zdjęcia w poście, który został już usunięty, opisał również, że wraz z przyjaciółmi grał na konsoli, do której przypisany był ten pad. Stwierdził jednak, że interfejs nie różnił się zbytnio od tego z Xboxa One, co zgodne jest z zapowiedziami Microsoftu.

Zobacz także: TikTok to dopiero początek. PUBG i AliExpress na celowniku.

Warto jednak pamiętać, że równie dobrze może to być jednak specjalna odsłona konsoli stworzona specjalnie dla pracowników. Tego nie możemy być pewni. Miejmy jednak nadzieję, że zdjęcie kontrolera faktycznie potwierdza istnienie Xboxa Lockhart. Być może konsola zostanie już wkrótce zapowiedziana? To pokaże nam czas.

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.