ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy Z Flip 5G

Samsung Galaxy Z Flip 5G na wideo – jest na co czekać?

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Samsung Galaxy Z Flip 5G pojawił się na pierwszym materiale promocyjnym, choć spodziewamy się go zobaczyć oficjalnie dopiero 5 sierpnia. Na ten dzień przewidziana jest premiera flagowców z serii Galaxy Note 20. Jeżeli nic się do tego czasu nie zmieni, powinniśmy także zobaczyć nowego „składaka”. Warto na niego czekać?

Samsung Galaxy Z Flip 5G na wideo

Jak zwykle przy okazji dużych premier, teraz także do sieci przedostały się informacje o nowym urządzeniu Samsunga. Możemy zobaczyć je nie tylko na materiale wideo, ale zapoznać się z jego częściową specyfikacją. Ta pojawiła się w momencie, kiedy urządzenie przeszło proces certyfikacji, więc można zakładać, że dane są prawdziwe. Oczywiście pełne informacje pojawią się w momencie premiery, ale już teraz o smartfonie wiemy zaskakująco dużo.

Sam Samsung Galaxy Z Flip 5G nie przyniesie wielkich zmian pod względem specyfikacji, a i wygląd także nie został drastycznie zmieniony. Zapowiada się, że procesorem zarządzający zostanie tutaj Qulacomm Snapdragon 865+. Warto tutaj dodać, że w wersji 4G sprzętu, na pokładzie powinien znaleźć się model Snapdragon 855+. Jeżeli chodzi o same wymiary sprzętu, te będą praktycznie takie same, jak przy pierwszej generacji Flip. Można więc powiedzieć, że klientów Samsunga czeka upgrade, a nie duża zmiana. Różnicę w pracy powinno się zauważyć, choć tutaj warto będzie zadać sobie pytanie, czy taka przesiadka na model Samsung Galaxy Z Flip 5G, będzie w ogóle opłacalna.

Zobacz też: AutoMapa dla Europy za darmo na miesiąc od Huawei.

Na materiale wideo możemy zaobserwować nowy kolor, czyli Mystic Bronze. W tym samym wariancie powinniśmy zobaczyć 5 sierpnia także Galaxy Note 20 Ultra oraz słuchawki Galaxy Buds Live. Kwestią otwartą pozostaje jeszcze premiera Galaxy Watch 3. Ta teoretycznie powinna odbyć się jeszcze przed 5 sierpnia, ale na ten moment nie podano jeszcze jej dokładnej daty.

Źródło: Twitter Evan Blass / GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy