ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

AutoMapa dla Europy za darmo na miesiąc – nowa promocja od Huawei

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

AutoMapa dla Europy za darmo będzie teraz dostępna dla wszystkich tych, którzy skorzystają z propozycji od Huawei. Co więcej, wcale nie trzeba posiadać urządzenia, które nie ma dostępu do usług Google, ale trzeba będzie skorzystać z Huawei Mobile Services. Co trzeba zrobić, żeby móc korzystać z map za darmo przez miesiąc?

AutoMapa dla Europy za darmo

AutoMapa dla Europy za darmo
Fot. AutoMapa

Użytkownicy smartfonów Huawei, którzy korzystają tylko z HMS, mogą mieć AutoMapę za darmo i bezterminowo. To jednak dotyczy się tylko terytorium Polski, ale nie ma co narzekać. Osoby, które korzystają z GMS, mogą dostać darmowy dostęp do tego samego na 30 dni. Teraz Huawei postanowił rozszerzyć swoją promocję i zachęca do tego, by korzystać z HMS oraz AppGallery. Każdy, kto zdecyduje się ściągnąć AutoMapę, będzie mógł korzystać z map na Europe za darmo przez miesiąc. Można powiedzieć, że w sam raz na wakacyjne wyjazdy, choć w tym roku może być z nimi różnie. Niemniej warto skorzystać, dopóki dawane jest za darmo.

Co trzeba zrobić, żeby aktywować taki dostęp? Przede wszystkim należy pobrać aplikacje AutoMapa z AppGallery. Kolejnym krokiem po jej uruchomieniu, będzie wejście w zakładkę „Kup/aktualizuj”, a następnie „Zarządzaj licencją”. Tam wybiera się „Europa, pierwszy miesiąc gratis” i to właściwie tyle. Sam pakiet AutoMapa dla Europy za darmo na miesiąc trzeba jednak aktywować przed końcem wakacji, czyli 31 sierpnia. Oferta dotyczy zarówno smartfonów tylko z HMS na pokładzie, jak również urządzeń z usługami Google.

Zobacz też: Jak MacBook Pro sprawuje się po roku pracy?

Huawei Mobile Services wyjątkowo szybko się rozwija. W samym AppGallery jest już prawie tysiąc polskich aplikacji, a tych będzie dalej przybywać. Praktycznie każdy z większych banków także ma tam swoją wersję aplikacji, więc nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za dalszy rozwój systemu.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy