Nord to nadchodzący to „średniak” OnePlusa, którego premiera odbędzie się 21 lipca. Co by nie mówić, wiemy już o tym smartfonie naprawdę dużo, choć dotychczas wielką niewiadomą pozostawała jego cena. Owszem, dowiedzieliśmy się, że ma być niższa niż 500 dolarów, ale w zasadzie nie mówi to zbyt wiele. Dziś nieco światła na tę kwestię rzucił jeden z popularnych rumuńskich sklepów.

OnePlus Nord w rumuńskim sklepie – cena i specyfikacja smartfona

OnePlus Nord w sklepie

OnePlus Nord zadebiutuje 21 lipca, ale nie wiadomo dokładnie, od kiedy będzie można go kupić. Jeden z rumuńskich sklepów nieco się pospieszył i już umieścił nadchodzącego średniopółkowca w swojej ofercie. Dzięki temu mogliśmy poznać jego cenę i specyfikację. Jeśli podana kwota okaże się prawdziwa, to w Rumunii za OnePlusa Nord będzie trzeba zapłacić 2229 lejów rumuńskich, co po dzisiejszym kursie walutowym przekłada się na około 2060 złotych. Nie da się ukryć, że to nieco więcej niż obiecane „mniej niż 500 dolarów”.

Zobacz także: Premiera RedmiBook 14 II i RedmiBook 16 – nowe laptopy Xiaomi dla wymagających

Poza ceną OnePlusa Nord rumuński sprzedawca zdradził także jego specyfikację. Według danych podanych na stronie, smartfona ma napędzać Snapdragon 765G, 8 GB RAM-u i 128 GB pamięci wbudowanej. Jeśli chodzi o akumulator, to jego pojemność wynosi 4300 mAh. Na pleckach Norda rzekomo znajdzie się potrójny aparat w konfiguracji 64 + 16 + 2 Mpix. Wymienione informacje mniej więcej zgadzają się ze wcześniejszymi przeciekami, więc niewykluczone, że są prawdziwe, choć oczywiście poza Snapdragonem 765G niczego nie można brać za pewnik.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.