Orange poinformowało, jakie smartfony z obsługą 5G znajdziemy w jego ofercie – lista zawiera siedem modeli. Operator niedawno uruchomił #hello5G – w zasięgu usługi jest 6 mln użytkowników. #hello5G od Orange działa w oparciu o częstotliwość 2100 MHz – smartfony, które pojawiły się w ofercie operatora, obsługują właśnie to pasmo.

Smartfony z obsługą 5G w ofercie Orange – lista

orange smartfony 5G lista

Smartfony w Orange możemy kupić za gotówkę lub na raty. Możliwe jest także podpisanie umowy na abonament, wtedy co miesiąc płacimy kwotę będącą sumą raty za telefon i opłaty abonamentowej. Jakie urządzenia pozwalające na korzystanie z #hello5G są już dostępne w Orange? Operator przedstawił propozycje urządzeń marek Xiaomi, Motorola, LG, a także Huawei. Najtańszym smartfonem, na którym można korzystać z #hello5G, jest model Mi 10 Lite. Trzeba na niego wydać 1799 zł, jeśli decydujemy się na zakup za gotówkę. Pełna lista smartfonów z obsługą #hello5G w ofercie Orange poniżej.

  • Xiaomi Mi 10 (8/128 GB)
  • Xiaomi Mi 10 Lite (6/64 GB)
  • Xiaomi Mi 10 Pro (8/256 GB)
  • Motorola Edge (6/128 GB)
  • LG Velvet (6/128 GB)
  • Huawei P40 (8/128 GB)
  • Huawei P40 Pro (8/256 GB)

Lista urządzeń z 5G będzie systematycznie poszerzana. Możemy się więc spodziewać nowości w ofercie Orange w najbliższym czasie.

Czytaj także: HBO GO w aplikacji Orange Flex już dostępne, pierwszy miesiąc za darmo

Orange przypomina, żeby osoby korzystające ze smartfonów będących w ofercie operatora zaktualizowały je do najnowszej wersji oprogramowania.

źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.