HBO GO jest już dostępne w aplikacji Orange Flex – poinformował pomarańczowy operator. Dodatkowo dla Flexowiczów pierwszy miesiąc oglądania jest bezpłatny. Później opłata wynosi 24,90 zł/miesięcznie.

Jak aktywować HBO GO w Orange Flex?

hbo go orange flex

Do aktywacji usługi nie jest konieczne podpinanie karty płatniczej w serwisie HBO GO. Płatność zostanie pobrana z karty, która jest dodana w aplikacji Orange Flex, lub ze środków doładowanych poprzez BLIK. Jeżeli będziemy chcieli zrezygnować z usługi, możemy zrobić to w dowolnym momencie.

W Orange Flex w ramach Video Pass można oglądać filmy i seriale bez zużycia transferu danych w wybranych popularnych serwisach wideo. HBO GO również znajduje się w tym gronie. Członkowie Klubu Flex mają zniżkę 50% na Video Pass na 30 dni. Do klubu można dołączyć w każdej chwili z poziomu aplikacji Orange Flex. Pomarańczowy operator przypomina, że aby aktywować HBO GO w Orange Flex, należy wcześniej zaktualizować aplikację.

Czytaj także: Rok 2019 z niechlubnym rekordem – przyniósł największą ilość elektrośmieci

Orange zwraca uwagę na to, że coraz częściej oglądamy filmy nie tylko na telewizorach i komputerach, ale również na smartfonach. Dzięki temu można dokończyć oglądanie odcinka ulubionego serialu np. podczas podróży w komunikacji miejskiej. Przy okazji udostępnienia HBO GO w Orange Flex operator zwrócił uwagę na polecane nowości filmowe na lipiec. Są to m.in. takie produkcje, jak Kraina Lodu 2. Jeśli chodzi o seriale, na HBO GO w lipcu można oglądać m.in. Billions oraz Perry Mason.

źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.