ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Mi 9T

Oficjalna wersja MIUI 12 już dostępna dla Xiaomi Mi 9, Mi 9T i Mi 9T Pro!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Xiaomi to prawdziwy gigant, który sprzedaje naprawdę wiele różnych urządzeń. Bezapelacyjnie największym zainteresowaniem cieszą się jednak smartfony, z których większość działa pod kontrolą Androida z nakładką MIUI. Jej najnowszym wydaniem jest obecnie MIUI 12, które zostało zaprezentowane jakiś czas temu. Na początku miesiąca beta MIUI 12 trafiła do użytkowników Xiaomi Mi 9, Mi 9T i Mi 9T Pro, a teraz pierwsi posiadacze tych smartfonów mogą się już cieszyć stabilną i przede wszystkim oficjalną wersją najnowszej nakładki.

Oficjalna aktualizacja do MIUI 12 dostępna dla Xiaomi Mi 9, Mi 9T i Mi 9T Pro

MIUI 12

Xiaomi Mi 9, Mi 9T i Mi 9T Pro to fenomenalne smartfony. Niektórzy z ich posiadaczy mogą już instalować oficjalne wydanie nakładki MIUI 12, która przynosi naprawdę sporo nowości. Wśród nich należy wymienić m.in. odświeżony interfejs, Super Wallpapers, nowy tryb oszczędzania energii, więcej opcji dotyczących prywatności i ulepszony multitasking. Uaktualnienie do stabilnej wersji MIUI 12 dla tytułowych smartfonów zostało udostępnione przez OTA. Oczywiście aktualizacja jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie.

Zobacz także: Aplikacja Netflixa dostała świetną funkcję – w końcu można łatwo uporządkować oglądane treści

Co ważne, MIUI 12 dla Mi 9, Mi 9T i Mi 9T Pro trafiło już także do niektórych osób mieszkających w Polsce. Aby sprawdzić, czy nowa wersja oprogramowania nie zawitała także do nas, warto udać się do ustawień i spróbować wywołać je ręcznie. Stabilne MIUI 12 trafiło ponadto na Redmi K20 i Redmi K20 Pro (odpowiedniki Mi 9T i Mi 9T Pro w Polsce), ale te smartfony nie są dostępne w naszym kraju, więc nie ma sensu poświęcać im więcej niż jednego zdania.

Źródło: XDA-Developers

Sprawdź najnowsze wpisy