Netflix jest aktualnie największym i najpopularniejszym serwisem streamingowym z filmami oraz serialami na świecie. Jak nie trudno się domyślić, platforma ma swoje aplikacje na wszystkich najważniejszych systemach, w tym tych mobilnych. Teraz Netflix na Androida i iOS nareszcie doczekał się wspaniałej funkcji, która pozwala w prosty sposób uporządkować oglądane treści. Prosiło o nią wielu użytkowników.

Aplikacja Netflix z nową funkcją – zrób porządek z oglądanymi treściami

Aplikacja Netflixa cały czas staje się coraz lepsza. Jak powszechnie wiadomo, na platformie jest dostępna sekcja „Oglądaj dalej”, w której znajdują się filmy i seriale, które zaczęliśmy oglądać, ale nie skończyliśmy. Wiele osób rezygnuje z konkretnych produkcji już po kilku minutach, stwierdzając, że to nie dla nich. Dotychczas takowi użytkownicy byli skazani na obecność nielubianej produkcji w sekcji „Oglądaj dalej” aż do jej obejrzenia w całości lub odznaczenia jej w ustawieniach, ale na szczęście teraz niechciane tytuły można po prostu usunąć z listy. Pozwala na to nowa opcja, która pojawia się po naciśnięciu ikonki trzech pionowych kropek na konkretnym filmie czy serialu we wspomnianej sekcji.

Zobacz także: Państwo Środka nie potrzebuje już GPS – Chińska nawigacja nareszcie ukończona

Później wystarczy już tylko wybrać „Usuń z rzędu” i potwierdzić kasację – dokładnie tak, jak na zrzutach ekranu umieszczonych powyżej. Nie da się ukryć, że to naprawdę wspaniała nowość, na którą czekało wielu użytkowników. Wreszcie w prosty sposób można uporządkować swoją bibliotekę.

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.