ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Mi 9T

Beta MIUI 12 już dostępna dla Xiaomi Mi 9, Mi 9T i Mi 9T Pro

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Nie tak dawno temu odbyła się globalna premiera MIUI 12, czyli najnowszej wersji nakładki przeznaczonej dla smartfonów Xiaomi. Wówczas dowiedzieliśmy się, że pierwszymi urządzeniami, które załapią się na beta testy, będą modele Mi 9, Mi 9T, Mi 9T Pro, Redmi K20 i Redmi K20 Pro. Teraz właściciele wymienionych smartfonów mogą już przetestować betę MIUI 12.

Właściciele Xiaomi Mi 9, Mi 9T i Mi 9T Pro mogą już instalować betę MIUI 12

MIUI 12 beta

Posiadacze smartfonów takich jak Xiaomi Mi 9, Mi 9T i Mi 9T Pro, którzy wyrazili chęć udziału w inicjatywie Mi Pilot, mogą już instalować betę MIUI 12. Najnowsza aktualizacja jest też dostępna dla Redmi K20 i Redmi K20 Pro, ale tych urządzeń nie można kupić w naszym kraju, więc nie warto o nich wspominać (to odpowiedniki Mi 9T i Mi 9T Pro pod inną nazwą). Uaktualnienie wprowadza wiele nowości, a według relacji pierwszych użytkowników, całość działa całkiem nieźle.

Zobacz także: Wyprzedaż Days of Play wystartowała w PlayStation Store. Oto lista 40 gier, które warto kupić!

Wymienione wyżej smartfony mają otrzymać oficjalną i przede wszystkim stabilną aktualizację do MIUI 12 jeszcze w tym miesiącu. Nowa wersja oprogramowania zostanie udostępniona drogą OTA i jak zawsze będzie rozprowadzana falami, co oznacza, że nie każdy dostanie ją w tym samym czasie. Tymczasem wszyscy zainteresowani muszą się zadowolić wersją beta. Warto zaznaczyć, że mimo wszystko nie poleca się instalowania nieoficjalnego oprogramowania na smartfonach, które używamy na co dzień. Ktoś już testuje? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: XDA-Developers

Sprawdź najnowsze wpisy