Klienci, którzy zdecydują się na nową ofertę Play Internet, otrzymają co najmniej 500 GB transferu z pełną prędkością, a także router 5G. Operator przedstawił właśnie informacje o ofercie, znamy także jej ceny.

500 GB transferu i router 5G w ofercie Play Internet

play internet 500 gb

W nowej ofercie Play operator zapewnia nam nielimitowany transfer danych, jednak 500 GB jest z pełną prędkością. Jeśli to dla nas za mało, możemy zdecydować się na elastyczny pakiet dodatkowych 100 GB. Włącza się on tylko wtedy, gdy wykorzystamy limit 500 GB w danym miesiącu. Jeśli tak się nie stanie, pakiet 100 GB nie włączy się i nie zostanie nam doliczona opłata.

W omawianej ofercie Play zapewnia klientom dostęp do sieci 5G oraz wydajny router Huawei 5G CPE PRO 2. Obsługuje on łączności 5G i LTE, pozwala na jednoczesne podłączenie do 64 urządzeń. Model ten może się także pochwalić obsługą Wi-Fi 6, 802.11 b/g/n/a/ac/ax 2,4 Ghz i 5 GHz oraz złączem RJ45. Klienci Play, którzy skorzystają z nowej oferty, będą mogli również korzystać z Amazon Prime Video bez dodatkowych opłat przez pół roku.

Czytaj także: W sklepie Epic Games Store zapłacimy… podając swój numer telefonu w Play

Poznaliśmy już najnowszą ofertę Play, teraz pojawia się pytanie, ile to wszystko kosztuje. Za router zapłacimy 99 zł, a oferta z internetem będzie wiązała się z comiesięczną opłatą 110 zł. Koszt pakietu dodatkowych 100 GB w miesiącu, gdy przekroczymy limit 500 GB, wynosi od 20 zł.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.