Allegro Smart taniej można kupować już na stronie firmy i sama promocja na usługę potrwa równo przez miesiąc. Warto się nią zainteresować, bo w przypadku, kiedy zamawia się sporo rzeczy z Allegro, można oszczędzić naprawdę dużo pieniędzy. Jakie są warunki i ile trzeba zapłacić teraz za Allegro Smart?

Allegro Smart taniej

Allegro Smart taniej
Fot. Allegro Smart

Do tej pory za dostęp do Allegro Smart trzeba było zapłacić 49 złotych. Teraz firma postanowiła zachęcić do skorzystania z usługi tych, którzy dalej się wahają i obniżyła cenę o 20 procent. Teraz za rok korzystania z usługi zapłaci się teraz 39 złotych. Patrząc na to, że miesięczny dostęp kosztuje 8,99 złotych, to wyjątkowo dobra oferta. Szczególnie że w jej skład wchodzą darmowe dostawy oraz zwroty.

Darmowa dostawa w Allegro Smart obowiązuje w chwili, kiedy dokona się zakupów u jednego sprzedawcy na kwotę powyżej 40 złotych. Dotyczy to paczkomatów oraz punktów odbioru. W przypadku, kiedy dostawa miałaby odbywać się za pośrednictwem firmy kurierskiej, będzie darmowa, jeżeli zakupy zrobić się u jednego sprzedawcy za minimum 100 złotych. Trzeba przyznać, że wprowadzenie przez Allegro abonamentu Smart, było świetnym ruchem. Firma ma też w zwyczaju przypominać użytkownikom usługi, ile zaoszczędzili w trakcie jej trwania. W momencie, kiedy przychodzi wiadomość mailowa z oszczędzoną kwotą, o wiele łatwiej zdecydować się na przedłużenie abonamentu.

Zobacz też: Z Allegro zniknie alkohol…

Allegro Smart taniej to nie to samo, co darmowa opcja, która jeszcze niedawno obowiązywała. Nie ma jednak co narzekać, bo 39 złotych za rok, nie jest w tym przypadku wygórowaną ceną. Warto jeszcze dodać, że w programie Smart mają brać udział tylko sprawdzeni sprzedawcy, a Allegro zapewnia priorytetową obsługę w Programie Ochrony Kupujących (odpowiedź do 2 dni roboczych).

Źródło: Allegro Smart

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.