Orange poinformowało, że bierze raty swoich klientów na siebie. Chodzi o pierwsze 3 części kwoty do spłacenia za smartfona na abonament. To propozycja operatora na rozpoczynający się sezon letni.

Orange bierze raty na siebie – szczegóły oferty

orange bierze raty na siebie

Promocja dotyczy planów mobilnych 45, 55 oraz 75, a także planów firmowych i pakietów Orange Love. Żeby skorzystać z oferty, należy do 1 lipca 2020 podpisać nową umowę abonamentową lub przedłużyć obecną na okres 24 miesięcy.

Promocja dotyczy wszystkich telefonów dostępnych w ofercie Orange. Operator zapłaci za klienta pierwsze 3 raty za smartfona. Oznacza to, że w praktyce klient pokryje tylko 21 rat za telefon, koszty abonamentu oraz – w niektórych przypadkach – opłatę startową. Promocja łączy się z ofertą dla osób przenoszących numer do Orange. Takie osoby skorzystają z ulgi przy zakupie smartfona, a także nie będą musieli płacić 3 pierwszych rat za urządzenie, podobnie jak inni klienci Orange. Jeśli chodzi o przedsiębiorców – ci mogą skorzystać z oferty w ramach nowych planów firmowych: S, M, L, XL. Każdy z planów firmowych zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także pakiet internetu. Można również wybierać spośród paczek usług, takich jak bezpieczna firma czy serwis telefonu.

Czytaj także: 5G w Orange – nowa usługa #hello5G zaraz wystartuje

Promocyjna oferta Orange jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży operatora. Są to salony stacjonarne, telesprzedaż, sprzedaż aktywna oraz sprzedaż internetowa. Orange zachęca do udania się do stacjonarnych salonów. Operator zapewnia, że zachowane są w nich wszystkie wymogi bezpieczeństwa, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.