Producenci przyzwyczaili nas do kiepskich reklam. Od czasu do czasu możemy obserwować, jak kolejna firma strzela sobie w stopę materiałem, który żenuje lub jest po prostu słaby, przez co po kilku dniach oglądać można go jedynie na kompilacjach na YouTube. Wygląda na to, że polski oddział LG również chciał „poszczycić się” niezbyt ciekawą reklamą, która bagatelizuje bardzo poważny problem. I to faktycznie się udało. Nie ma się jednak z czego cieszyć.

Reklama LG na portalu TikTok wyśmiewa poważny problem

Jakiś czas temu polski oddział LG, na popularnym portalu z filmikami TikTok, opublikował reklamę modelu V60. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że materiał był po prostu żenujący. Na klipie przedstawiona została historia, podczas której starszy mężczyzna z ukrycia fotografował młodą dziewczynę. Gdy ta chciała sprawdzić, czy jej zdjęcia faktycznie znajdują się na telefonie, zobaczyła jedynie selfie mężczyzny. Okazało się jednak, że faktycznie udało mu się zrobić fotografie dziewczynie, na czym skończyła się reklama. Możecie ją zobaczyć poniżej.

Zobacz też: Zbliża się nowy typ anten 5G.

Nie muszę chyba mówić, że materiał ten nigdy nie powinien powstać. Nie dość, że przedstawia sytuację o kontekście seksualnym (warto dodać, że takie działania są nielegalne oraz niemoralne), to na dodatek co właściwie reklamuje? Smartfona dla jakich osób? W materiale opublikowanym na swoim międzynarodowym koncie LG przeprosiło już za klip i zapewniło, że podobnie nie pojawią się w przyszłości. Niesmak jednak pozostaje. Co sądzicie o tej sytuacji?

Źródło: rubenchicharro, Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.