Pakiet informacyjny NEWS to nowość, która właśnie pojawiła się w Play Now oraz Play Now TV. Oznacza to, że osoby, które chcą być z wiadomościami na bieżąco, mogą teraz oglądać je na kilku nowych kanałach informacyjnych. Play zdecydował się na dodanie łącznie pięciu kanałów, ale też miesięczna cena za korzystanie z nich, nie jest przesadnie wysoka.

Pakiet Informacyjny NEWS od Play

Pakiet informacyjny NEWS w Play Now
Fot. Play Now

Pakiet informacyjny NEWS ma być dostępny dla wszystkich abonentów, którzy korzystają z Play Now oraz z Play Now TV. Miesięcznie za dostęp do nowych treści, trzeba będzie zapłacić 10 złotych, więc nie jest to przesadnie dużo. Co wchodzi w skład pakietu NEWS? Tutaj pojawi się pięć kanałów: TXN24, TVN24 BIS, Euronews, BBC World News oraz Bloomberg. Widać więc, że oferta jest dość szeroka pod względem tematycznym, więc każdy powinien znaleźć w niej coś dla siebie. Tak o poszczególnych kanałach napisano w informacji prasowej:

TVN24 to pierwsza stacja informacyjna w Polsce, obecnie uznawana także za najbardziej opiniotwórczą. Aktualizowane na bieżąco serwisy informują o najważniejszych wydarzeniach z całego świata przez całą dobę. TVN24 BiS posiada ofertę informacyjną dla osób zainteresowanych tematyką międzynarodową. Uznani w branży dziennikarze i redaktorzy nieustannie relacjonują wydarzenia z całego świata, analizując ich wpływ na życie Polaków. W najnowszym pakiecie, Play oferuje także dostęp do  kanału Euronews, który prezentuje doniesienia polityczne, biznesowe i finansowe, skupiając się europejskiej perspektywie. W ofercie znajduje się także nadawany globalnie brytyjski kanał informacyjno-publicystyczny BBC World News oraz Bloomberg specjalizujący się w dostarczaniu informacji na temat rynków finansowych.

Zobacz też: Abonament czy raty – co się bardziej opłaca przy zakupie smartfona

Pakiet informacyjny będzie można aktywować i dezaktywować w dowolnym momencie. Jeżeli ktoś nie jest przekonany do tego, czy oferta jest dla niego satysfakcjonująca, a jest już abonentem Play Now, może przetestować dostęp do kanałów przez 30 dni za darmo.

Źródło: Play Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.