HBO GO znają wszyscy miłośnicy serwisów streamingowych. W bibliotece platformy można znaleźć ogrom filmów i seriali, a co najlepsze, nowości cały czas przybywa. Dziś na HBO GO trafiła garść ciekawych produkcji, ale jedną też usunięto. Oba zestawienia tradycyjnie można znaleźć w dalszej części tekstu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – czwartek, maj 2020

HBO GO logo

Nie ma co ukrywać – dzisiejszy dzień nie przynosi najlepszej czy najobszerniejszej aktualizacji biblioteki HBO GO w tym miesiącu, ale nie zmienia to faktu, że warto się z nią zapoznać. Przechodząc do rzeczy, pełna lista dzisiejszych nowości w serwisie prezentuje się następująco:

  • Sprawa idealna / The Good Fight (2017) [odcinek S04E06] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Co robimy w ukryciu / What We Do in the Shadows (2018) [odcinek S01E07] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Mrs. America (2020) [odcinek S01E07] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Syrena / Siren (2018) [odcinek S04E07] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Projekt Apple i Google ukończony – ma zadbać o nasze bezpieczeństwo w trakcie pandemii

Dodano w sumie cztery nowości. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że dziś skasowano też wysoko oceniany serial „Twin Peaks” z 2017 roku. Na tym koniec, jeśli chodzi o dzisiejszą aktualizację biblioteki HBO GO. Nie da się ukryć, że mogło być zdecydowanie gorzej. Dajcie znać w komentarzach, z których dodanych tytułów cieszycie się najmocniej!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.