nowy serial Netflix na YouTube

Nowy serial Netflixa – pierwszy odcinek za darmo na YouTube

Newsy

Nowy serial Netflixa, który zatytułowany jest „Blood&Water”, doczekał się bardzo ciekawej promocji. O ile platforma VOD miała już w swoim zwyczaju publikować treści na YouTube, to nie robiła tego jeszcze przed wypuszczeniem produkcji u siebie. Teraz widać przyszła pora na to, by zachęcić niezdecydowanych do tego, by założyli konto na platformie. I darmowy odcinek serialu ma ich do tego przekonać.

Nowy serial Netflixa z darmowym odcinkiem

Trudno znaleźć dla siebie odpowiedni serial na Netflixie, kiedy do wyboru są setki produkcji. Cały czas zresztą dodawane są nowe, ale na sukces mogą liczyć tylko nieliczne. Dużo zależy tutaj od samej promocji i działań marketingowych, a Netflix z tym akurat radzi sobie wyśmienicie. Tym razem nowy serial Netflixa doczekał się wyjątkowej promocji, bo jego pierwszy odcinek trafił na YouTube. W całości i poprzedzony wypowiedziami aktorów, którzy zachęcają do jego obejrzenia.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

„Blood&Water” jest pierwszą produkcją ze stajni Netflix, która doczekała się tego typu promocji. Darmowy odcinek, bez konieczności subskrybowania platformy, to coś, co może zachęcić do tego zrobienia. Wprawdzie samo VOD przeżywa teraz jeden z najlepszych okresów w swojej historii, bo zainteresowanie platformą jest ogromne, to nie oznacza, że nie może być lepiej. Niestety, ale pierwszy odcinek nowego serialu, nie doczekał się polskich napisów. Można go więc oglądać tylko z angielskimi, co dla wielu osób może być problemem. Miejmy więc nadzieję, że niedługo się to zmieni.

Zobacz też: Nowa funkcja na YouTube, która zadba o twój sen

Serial nie ma jeszcze swojej daty premiery w Polsce, ale zapewne niedługo zobaczymy go na platformie. Teraz można za to sprawdzić na własnej skórze, czy nas zainteresuje. Historia skupia się wokół nastolatki, która podejrzewa, że nowa uczennica w jej szkole, to jej porwana kiedyś siostra.

Źródło: Netflix


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x