Samsung Galaxy A21s

Seria Galaxy A od Samsunga z optyczną stabilizacją obrazu? Jest na to szansa

Newsy

Samsung ma w swoim portfolio smartfony ze wszystkich półek cenowych: niskiej, średniej i wysokiej. W środku znajduje się seria Galaxy A, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Konkurencja na rynku staje się coraz groźniejsza, a najnowsze doniesienia wskazują, że Samsung planuje wyróżnić swoje średniaki z tłumu wspaniałą funkcją, aby utrzymać się na fotelu lidera.

Seria Galaxy A z optyczną stabilizacją obrazu

galaxy a41 w polsce

Zaufany portal SamMobile donosi, że Samsung jest świadom coraz to silniejszej konkurencji w segmencie smartfonów średniopółkowych i nie zamierza się temu bezczynnie przyglądać. Gigant ma bowiem wyposażyć swoje urządzenia z linii Galaxy A w optyczną stabilizację obrazu, czyli funkcję, która dotychczas była zarezerwowana jedynie dla flagowej serii Galaxy S. Co najciekawsze, pierwsze średniaki Samsunga z OIS mają trafić na rynek już w drugiej połowie bieżącego roku.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Telewizory i smartfony Redmi zadebiutują na wspólnej imprezie – znamy jej datę

Zadaniem optycznej stabilizacji obrazu jest redukcja rozmycia, do czego wykorzystywany jest zarówno hardware, jak i oprogramowanie. Nie da się ukryć, że brzmi to dość zaawansowanie, więc nic dziwnego, że ciężko o tę funkcję w średniopółkowych smartfonach jakiegokolwiek producenta. Pod koniec należy zaznaczyć, że informacje o OIS w serii Galaxy A mogą, choć wcale nie muszą się sprawdzić. Na tym etapie mamy do czynienia tylko i wyłącznie z niepotwierdzonymi doniesieniami, które warto brać do siebie z lekkim przymrużeniem oka, choć jest ogromna szansa, że się potwierdzą.

Źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x