Xiaomi Mi AirDots 2 SE

Premiera Mi AirDots 2 SE – poznajcie kolejne tanie słuchawki bezprzewodowe od Xiaomi

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

W portfolio Xiaomi można znaleźć naprawdę wiele przeróżnych produktów. Jednymi z nich są słuchawki bezprzewodowe, które cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem. Dziś do grona tego typu produktów dołączyła tańsza wersja Mi AirDots 2, czyli Mi AirDots 2 SE. Przyjrzyjmy się jej.

Premiera Xiaomi Mi AirDots 2 SE – wygląd, specyfikacja, cena i dostępność słuchawek

Xiaomi Mi AirDots 2 SE

Mi AirDots 2 SE prezentują się naprawdę standardowo. Zostały wykonane z plastiku, a ponadto mocno przypominają standardowy model Mi AirDots 2. Do zestawu z opisywanymi słuchawkami dołączane jest także niewielkie etui ładujące, z którego wykorzystaniem można rozszerzyć czas pracy Mi AirDots 2 SE nawet do 20 godzin. Specyfikacja tytułowego produktu prezentuje się następująco:

  • Bluetooth 5.0 (LDHC/SBC/AAC)
  • Podwójne mikrofony do redukcji hałasu i obsługi głosowej
  • Dotykowe kontrolki do regulacji głośności i zmiany utworów
  • Czujnik podczerwieni
  • Czas pracy wynoszący do 5 godzin, do 20 godzin z wykorzystaniem etui ładującego
  • Wyjście USB-C w etui ładującym
  • Waga pojedynczej słuchawki: 4,7 g, waga etui ładującego: 48 g

Zobacz także: Chrome Web Store to wielki bałagan – twórcy rozszerzeń żalą się, że naruszają zasady, ale Google nie chce zdradzić jakie

Czujnik podczerwieni w Mi AirDots 2 SE został zamontowany po to, aby odtwarzane utwory były automatycznie zatrzymywane, gdy użytkownik wyjmie słuchawki z uszu. Fajny dodatek.

Xiaomi Mi AirDots 2 SE w Chinach zostały wycenione na 169 juanów, czyli około 100 zł. Sprzedaż w Państwie Środka rozpocznie się już 19 maja. Urządzenie będzie dostępne jedynie w kolorze białym. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle nowe bezprzewodowe słuchawki od Xiaomi pojawią się w Polsce.

Źródło: FoneArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy