ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Rusza przedsprzedaż tabletu Sony Tablet S

Autor: Adrian Todorczuk Kategoria: Newsy

PSON-OVERVIEW-LMF_v3-2_030
Atrakcyjny design może nie wystarczyć koncernowi Sony, by znaleźć klientów do zakupu nowego, flagowego produktu tej marki. Mimo wszystko Tablet S cieszy się sporym zainteresowaniem, a Sony zapowiedziało właśnie, że wraz z końcem obecnego tygodnia rozpocznie przedsprzedaż tego modelu.

O cenach oraz oficjalnej dacie tego urządzenia, a także jego mniejszego brata, informowaliśmy 8 września. Za model 16 GB z WiFi klient będzie musiał zapłacić 1999 zł, zaś 32 GB kosztować będzie 2499 zł. 16 GB model z 3G to koszt 2599 zł. Dużo, jak za dodatek samego modułu 3G. Dokładnej daty premiery dwuekranowego Tabletu P nie znamy, prawdopodobnie będzie można zobaczyć go w centrach Sony dopiero w przyszłym roku.

Przedsprzedaż Sony rozpoczyna w najbliższą niedzielę 25 września. Osoby, które zdecydują się na zakup urządzenia do 6 października w tym trybie sprzedaży, wraz z urządzeniem otrzymają specjalne etui, w którym tablet nie tylko zostanie odpowiednio zabezpieczony, ale też będzie prezentował się okazalej.

Dla przypomnienia Sony Tablet S ma 9,4-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 px. Sercem urządzenia jest procesor ARM Cortex A9 o taktowaniu 1 GHz oparty na nVidia Tegra 2. W środku znajdziemy Honeycomba w wersji 3.1 z autorską nakładką, zmieniającą nieco wygląd tabletu.

Sony Tablet S w przedsprzedaży można zakupić w salonach Sony Centre oraz salonie Sony Store rozsianych po całej Polsce. Czy więc jednak decyzja o przedsprzedaży do zabieg mający dodać nieco blasku marce czy sprawdzić rynek pod kątem ilości klientów zainteresowanych tabletem?

źródło: informacja prasowa 

Sprawdź najnowsze wpisy