ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Motorola Razr

Motorola razr otrzymuje Androida 10. Smartfon wkrótce trafi do sprzedaży detalicznej

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Motorola razr została zaprezentowana pod koniec ubiegłego roku i od razu spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem przez fanów nowych technologii. Ten unikatowy smartfon trafił na rynek z Androidem 9 Pie na pokładzie, jednak jego użytkownicy na szczęście doczekali się już uaktualnienia do Androida 10, które wprowadza wiele interesujących nowości.

Motorola razr nareszcie z aktualizacją do Androida 10

Motorola razr

Motorola razr nareszcie doczekała się aktualizacji do Androida 10. Jak to mówią – lepiej późno niż później. Trzeba jednak przyznać, że tempo firmy nie było zbyt szybkie, bo mimo wszystko po smartfonie kosztującym ponad 7000 zł można było oczekiwać, że dostanie odpowiednią aktualizację znacznie prędzej. Wracając jednak do samego uaktualnienie: Android 10 na Motoroli razr wprowadza całkiem sporo nowości. Wśród nich należy wymienić m.in. znacząco rozbudowane możliwości zewnętrznego ekranu, dzięki czemu już nie trzeba otwierać urządzenia, by do kogoś zadzwonić czy wysłać SMS-a. Sporo nowości dotarło też do aparatu, którym można teraz wykonywać selfie na jeszcze więcej sposobów.

Zobacz także: Nowa funkcja w Spotify pozwala na grupowe słuchanie muzyki

Oczywiście to tylko część zmian i nowości, które Motorola wprowadziła do swojego urządzenia za pomocą Androida 10. Ich pełne zestawienie w akcji można zobaczyć na poniższym filmie.

Należy wspomnieć, że użytkownicy opisywanego smartfona mogą też liczyć na wszystkie nowinki, które w Androidzie 10 zawarło Google. Opisywana aktualizacja jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. Osobom, które nie mogą się już doczekać, nie pozostaje nic innego, jak cierpliwość.

Pod koniec warto też wspomnieć, że w tym tygodniu Motorola razr trafi do sprzedaży detalicznej. W Polsce będzie można ją kupić w takich sklepach jak Media Expert, RTV EURO AGD i X-Kom.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy