ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus 8 Pro

Nowa aktualizacja naprawia problem z zieloną poświatą ekranu w OnePlusie 8 Pro

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Rodzina OnePlus 8 zadebiutowała stosunkowo niedawno, bo dwa tygodnie temu. Urządzenia zostały na ogół przyjęte bardzo ciepło, choć niestety nie obyło się bez problemów, bo pierwsi użytkownicy OnePlusa 8 Pro szybko zaczęli narzekać na zieloną poświatę na ekranie. Jak się okazało, był to problem natury software’owej (oprogramowania), który firma już rozwiązała za sprawą najnowszej aktualizacji.

Aktualizacja naprawia irytujący błąd z zielonym ekranem w OnePlusie 8 Pro

OnePlus 8 Pro

Niedługo po premierze OnePlusa 8 Pro okazało się, że niektóre egzemplarze mają problem z zieloną poświatą na ekranie. Rzecz jasna nie powinno jej tam być, o czym niezadowoleni użytkownicy szybko poinformowali OnePlusa. Na szczęście firma zareagowała błyskawicznie, bo OxygenOS w wersji 10.5.5, który naprawia ten błąd, został już wydany.

Zobacz także: Amazfit X oficjalnie zapowiedziany – smartwatch przyszłości wygląda naprawdę dobrze

Opinie użytkowników wskazują, że po instalacji najnowszego uaktualnienia opisywany problem rzeczywiście odchodzi w niepamięć. Oczywiście OxygenOS 10.5.5 wprowadza znacznie więcej, niż tylko poprawkę dla zielonej poświaty. Nowa wersja oprogramowania m.in. usprawnia też stabilność systemu i transmisji danych mobilnych oraz WiFi, a także wprowadza drobne poprawki w aparacie. Pod koniec należy wspomnieć, że aktualizacja jest rozprowadzana falami, co oznacza, ze nie wszyscy otrzymają ją w tym samym momencie. Osobom, które nie mogą się już doczekać, a jeszcze nie dostały OxygenOS 10.5.5, pozostają jedynie regularne próby wywołania go ręcznie w ustawieniach.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy