Samsung Galaxy Note Edge dostępny w przedsprzedaży w UK

Newsy

Note Edge Main Image

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Dopiero co informowaliśmy, że Samsung Galaxy Note Edge będzie dostępny w sklepach w bardzo ograniczonej ilości, a już pojawiła się możliwość jego kupna w przedsprzedaży.

 

Angielski sklep Clove oferuje na swojej witrynie wspomniany model za £650, czyli równowartość około 3 500zł. W tej cenie dostępne są zarówno biała jak i czarna wersja kolorystyczna. Co ważne, Clove oferuje wysyłkę do praktycznie każdego państwa świata, w tym oczywiście do Polski. Za dostarczenie nowego dzieła Koreańczyków do kraju nad Wisłą należy dopłacić od £18 do £25.

 

Oferowane modele mają pochodzić z europejskiej dystrybucji i posiadać blokadę regionalną wymuszającą pierwszą aktywację smartfonów na terenie Europy. Niestety oferta nie zawiera informacji o przewidywanej dacie dostawy.

 

Ktoś zamierza wydać średnią krajową na nową zabawkę od Samsunga?

 

Źródło Clove via GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x