play now

Tańsze filmy w PLAY NOW – operator wychodzi naprzeciw osobom, którym nudzi się w domu

Newsy

Pandemia koronawirusa wydaje się nie mieć końca. Nie jest tajemnicą, że groźny wirus odbija się na nas wszystkich. Cały czas pojawiają się nowe obostrzenia, a przy każdej możliwej okazji radzi nam się, aby pozostać w domach. Operator komórkowy PLAY doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że konieczność pozostania w domu jest dla wielu kłopotliwa, więc wyszedł naprzeciw z ciekawą ofertą związaną z filmami.

Tańsze filmy w PLAY NOW – niespodzianka od Play dla osób nudzących się w domach z powodu koronawirusa

play nie pomniejszy pakietów danych

W całej tej sytuacji związanej z koronawirusem Play zachowuje się bardzo w porządku. Dziś operator zdecydował się na kolejny gest, bo przez cały kwiecień, co tydzień w Wypożyczalni będą pojawiały się kolejne filmy, pochodzące z biblioteki PLAY NOW, w specjalnych, niższych cenach. Dostęp do nich będą mogli uzyskać rzecz jasna wszyscy, którzy posiadają numer w Play. Każdego tygodnia w obniżonej o 50% cenie będzie można obejrzeć 20 filmów.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: [Promocje dnia] Laptop 2 w 1 Microsoft Surface Pro X, słuchawki bezprzewodowe Sony WH-XB700N, dysk SSD Samsung Portable SSD T5 500 GB i więcej w super cenach!

Warto wspomnieć, że w ofercie PLAY NOW można znaleźć naprawdę wiele ciekawych produkcji, w tym także sporo tych, które dopiero co były dostępne w kinach. Wybór filmów jest naprawdę zróżnicowany – coś dla siebie znajdą zarówno osoby dorosłe, jak i najmłodsi. W celu skorzystania z usługi PLAY NOW wystarczy zalogować się do niej swoim numerem telefonu.

Źródło: Informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x