ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
play nie pomniejszy pakietów danych

Ułatwiona nauka zdalna, Tidal i TVN24GO za darmo – jak aktywować bonusy od Play?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Operator sieci Play poinformował, że nie pomniejszy pakietów danych użytkowników o transfer, który został zużyty na zdalną naukę podczas epidemii. Operator przygotował procedurę zero-rating na bazie rekomendacji Ministerstwa Edukacji Narodowej. Oznacza to, że klienci Play otrzymają nielimitowany internet na dostęp do wybranych platform ułatwiających naukę online.

Play nie pomniejszy pakietów danych – co musi zrobić użytkownik?

#ZostańWDomu z Play i ucz się zdalnie – takim hasłem operator zachęca do korzystania ze swojej oferty. Użytkownikom wszystkich ofert w Play nie będzie pomniejszany pakiet danych za naukę online na wybranych platformach. Niestety, Play nie podał jeszcze listy tych platform. Klienci operatora nie muszą jednak nic aktywować, rozwiązanie będzie działać automatycznie.

play nie pomniejszy pakietów danych

Play poinformował, że chce zmniejszyć bariery edukacyjne oraz wyrównać szanse wszystkich uczniów. Uproszczony dostęp do platform edukacyjnych ma ułatwić zdalną naukę. Jean Marc Harion, prezes Play powiedział, że operator rozumie odpowiedzialność spoczywającą na nim jako na dostawcy usług telekomunikacyjnych. Zdaniem Hariona, działania Play mogą przyczynić się do realizacji programu nauczania w nowych modelach.

Czytaj także: Serwis streamingowy Quibi wchodzi do Polski. Korzystaj z niego za darmo przez 3 miesiące!

Na stronie play.pl/zostanwdomu-z-play pojawiają się natomiast różne inne akcje, którymi operator zachęca do pozostania w domu w tym trudnym czasie. Obecnie klienci Play mogą wypróbować bez opłat m.in. takie platformy, jak Tidal, Amazon Prime Video czy TVN24GO. Zainteresowani poznają szczegóły aktywacji usług na podlinkowanej przez nas wyżej stronie. Zazwyczaj wystarczy kilka kliknięć. Dla uczniów przygotowano też 10-dniowy dostęp do serwisu Odrabiamy.pl oraz 7 dni nauki języków obcych w aplikacji Busuu.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy